“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Продовження мандата забезпечує безперервну моніторингову діяльність для об'єктивного інформування міжнародної спільноти про прояви збройної агресії РФ проти України
Російська Федерація завадила продовженню мандата місії на стандартний чотиримісячний період, скоротивши його до двох місяців без об'єктивних причин. Міністерство закордонних справ України вважає неконструктивною позицію РФ.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр МЗС України .
"Постійна рада ОБСЄ прийняла консенсусне рішення про продовження мандату місії спостерігачів ОБСЄ на російських прикордонних пунктах пропуску "Гуково" і "Донецьк" до 31 липня.Російська сторона завадила продовженню мандата на стандартний чотиримісячний період, скоротивши його до двох місяців без об'єктивних причин", - зазначили у відомстві.
У відомстві підкреслили, важливість роботи місії в контексті імплементації Мінських угод, зокрема п.4 протоколу від 5 вересня 2014 по забезпеченню постійно діючого моніторингу на українсько-російському державному кордоні.
"Створюючи перешкоди роботі місії, Росія прагне продовжувати безперешкодне постачання зброї, військового обладнання, боєприпасів, регулярних військ і найманців на тимчасово окуповані території України", - уточнили у відомстві.
У МЗС зазначили, Росія повинна неухильно виконувати взяті на себе зобов'язання як сторона конфлікту і підписант Мінських угод.
"Це залишається критично важливим моментом для деескалації ситуації безпеки і політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту", - резюмували у відомстві.
Зазначимо, що спеціальна моніторингова місія ОБСЄ була розгорнута в Україні з березня 2014 за ініціативи української сторони у відповідь на військове вторгнення РФ на територію Криму.
Нагадаємо, в Україні роботу місії ОБСЄ продовжили ще на один рік.Крім того, Україна наприкінці травня відвідає генсек ОБСЄ .
Також інформатор писав, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав ОБСЄ приділяти більше уваги окупованому Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .