Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Заворушення в країні розпочалися 4-5 січня у відповідь на різке підвищення цін на газ
Організація Договору про колективну безпеку (ОДКБ) ухвалила рішення відправити миротворців до Казахстану. Від Росії до складу миротворчого корпусу увійшли підрозділи повітрянодесантних військ.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на секретаріат ОДКБ.
Основними завданнями Колективних миротворчих сил ОДКБ стане охорона важливих державних та військових об'єктів, сприяння силам правопорядку Республіки Казахстан у стабілізації обстановки та повернення її у правове поле.
Від РФ до складу миротворчих сил ОДКБ увійшли підрозділи та військові частини Повітряно-десантних військ. Наразі літаками військово-транспортної авіації ПКС Росії йде перекидання на територію Казахстану російської частини миротворчого контингенту. Передові підрозділи з його складу вже розпочали виконання поставлених завдань. За попередньою інформацією, в операції ОДКБ щодо придушення протестів у Казахстані братимуть участь:
Зазначимо, ОДКБ є військовим союзом, куди входять
Росія, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизстан та Таджикистан. Цей союз заснований у 1992 році.
Нагадаємо, у Казахстані спалахнули масові протести через різке зростання цін на скраплений газ та безробіття. Ціни піднялися з 50-60 до 120 тенге за літр (приблизно з 3 до 8 гривень). Увечері 4 січня ситуація в країні стала більш напруженою. На вулиці багатьох міст країни вийшли сотні людей. Подекуди силовики жорстоко затримували мітингувальників. Пізніше влада знизила ціни на газ, але протестувальники почали вимагати відставки уряду. Президент Токаєв звернувся до протестувальників, закликавши їх «виявити розсудливість» і не вчиняти незаконних дій. Потім він ввів надзвичайний стан і комендантську годину в Алмати та Мангістауській області Казахстану. Пізніше уряд Казахстану пішов у відставку на тлі протестів. Крім того, українців просять не їхати до Казахстану.
Також Інформатор розповідав у подробицях, що зараз відбувається у Казахстані.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.