Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росія вимагала від України "оптимізувати співробітників оборонки", а не захищати свою територію
Російські пропагандистські ресурси опублікували список вимог Кремля до України, які були озвучені на переговорах, які відбувались у березні 2022 року в Стамбулі, після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських агресорів.
Серед вимог російських загарбників було скорочення української армії в рамках так званої "демілітаризації". Згідно з документом російські окупанти вимагали від України істотно скоротити Збройні сили України. Зокрема Росія вимагала скоротити чисельність військової техніки та особового складу. У документі вказувалось, що країна, в яку вторглись російські агресори, повинна "оптимізувати співробітників оборонки", а не захищати свою територію.
У списку, який опублікували пропагандисти, вказується, що Росія вимагала від України зменшити кількість танків до 342 одиниць замість 800, на чому наполягав Київ. Також Москва вимагала скоротити чисельність бійців нацгвардії з 50 тисяч осіб до 15 0000. Крім того, Кремль хотів, щоб Київ скоротив чисельність артилерійських знарядь до 519 одиниць, коли Україна наполягала на 1900.
Переговори української делегації з російською, що проходили 28 лютого, 3 та 7 березня 2022 року на кордоні з Білоруссю в районі річки Прип'ять після російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Місце зустрічі на Гомельщині з міркувань безпеки не розголошувалось. Переговори продовжилися 10 березня 2022 року як зустріч міністрів закордонних справ України та РФ на території Туреччини.
Нагадаємо, президент ПАР Сіріл Рамафос, який був з візитом в українській столиці й навіть застав ракетну атаку з боку окупантів, вважає, що війна в Україні має бути врегульована мирним шляхом. Крім того, він зауважує, що переговори про мир повинні розпочатися якнайшвидше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.