"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Росія вимагала від України "оптимізувати співробітників оборонки", а не захищати свою територію
Російські пропагандистські ресурси опублікували список вимог Кремля до України, які були озвучені на переговорах, які відбувались у березні 2022 року в Стамбулі, після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських агресорів.
Серед вимог російських загарбників було скорочення української армії в рамках так званої "демілітаризації". Згідно з документом російські окупанти вимагали від України істотно скоротити Збройні сили України. Зокрема Росія вимагала скоротити чисельність військової техніки та особового складу. У документі вказувалось, що країна, в яку вторглись російські агресори, повинна "оптимізувати співробітників оборонки", а не захищати свою територію.
У списку, який опублікували пропагандисти, вказується, що Росія вимагала від України зменшити кількість танків до 342 одиниць замість 800, на чому наполягав Київ. Також Москва вимагала скоротити чисельність бійців нацгвардії з 50 тисяч осіб до 15 0000. Крім того, Кремль хотів, щоб Київ скоротив чисельність артилерійських знарядь до 519 одиниць, коли Україна наполягала на 1900.
Переговори української делегації з російською, що проходили 28 лютого, 3 та 7 березня 2022 року на кордоні з Білоруссю в районі річки Прип'ять після російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року. Місце зустрічі на Гомельщині з міркувань безпеки не розголошувалось. Переговори продовжилися 10 березня 2022 року як зустріч міністрів закордонних справ України та РФ на території Туреччини.
Нагадаємо, президент ПАР Сіріл Рамафос, який був з візитом в українській столиці й навіть застав ракетну атаку з боку окупантів, вважає, що війна в Україні має бути врегульована мирним шляхом. Крім того, він зауважує, що переговори про мир повинні розпочатися якнайшвидше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.