“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Рішення щодо монетизації «пакунку малюка» ще не остаточне
Перехід до монетизованої форми програми «Пакунок малюка» пов'язаний з проблемами у тендерних закупівлях, але Міністерство соцполітики залишило за собою право на перегляд цього рішення «в разі певних обставин».
Про це в програмі «Офіційна розмова» на телеканалі «Дім» повідомив перший заступник міністра соціальної політики Євген Котик, - передає Інформатор.
За його словами, міністерство зіткнулося з проблемами у тендерних закупівлях, тому й було прийнято рішення щодо переходу до монетизованої форми втілення цієї програми.
«Перш за все зазначу, що саме соціальна ініціатива забезпечення «пакету малюка», яка введена у 2018 році, є вельми важливою. На 2020 рік у державному бюджеті була передбачена відповідна програма, а також витрати на неї. Доручено проведення тендерної закупівлі державній установі «Професійні закупівлі». Але за рішенням Антимонопольного комітету цей тендер було скасовано.
Зараз у нас склалася така ситуація, коли у 8 регіонах такі «пакети» вже закінчилися. Ще у 4 регіонах їхні залишки також дуже малі. Тому треба було швидко приймати якесь рішення. Новий тендер займе ще місяці три, та реалізація цього проекту буде досить тривалою. Тим більше, що багато батьків звертали увагу на те, що вони все ж таки хотіли б бачити монетизувану форму», - зазначив Котик.
Орієнтовно, за словами заступника міністра, пілотний проект буде проводитися протягом 2020 та 2021 років. Однак, в разі певних обставин, Міністерство соцполітики залишило за собою право на перегляд цього рішення, підкреслив Котик.
Заступник міністра повідомив, що у Мінсоцполітики розглядають питання щодо можливості надання вибору, але однією з основних задач цього пілотного проекту є ціль дізнатися, яка форма - натуральна або грошова - буде кращою для людей, а також визначити, який набір дитячих товарів більш оптимальний.
«Один з пріоритетів - це вивчення звітності та соціального статусу. Тобто які товари люди перш за все купують, чим більше користуються батьки. Ми зможемо зробити певний соціальний аналіз та вийти вже на рішення, яке, я думаю, не викличе у суспільства ніяких заперечень», - пояснив суть пілотного проекту заступник міністра.
Нагадаємо, Кабінет міністрів на засіданні 29 липня ухвалила рішення щодо запровадження виплат у розмірі 5 тисяч гривень на одного новонародженого замість надання «пакунків малюка».
Своєю чергою Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликає уряд України зберегти програму «пакунок малюка» саме в натуральній формі, надаючи так звані бебі-бокси, а не грошову виплату. За їхніми даними, 8 з 10 сімей хотіли б отримувати допомогу у вигляді «пакунка малюка».