Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це дозволить покарати винних, які причетні до викрадення людей на непідконтрольних територіях України
Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) проголосувала за резолюцію щодо припинення насильницьких зникнень на території держав Ради Європи. У документі містяться пункти, важливі для подальшого справедливого покарання за злочини Росії у Криму та на Донбасі.
Про це повідомила глава делегації України у ПАРЄ Марія Мезенцева, передає Інформатор.
«Це важлива резолюція для України, з початку окупації Криму задокументовано 43 випадки насильницьких зникнень на півострові. З них 11 людей – чоловіки, які залишаються зниклими безвісти, а одна людина перебуває під вартою. Правозахисники мають інформацію, що на Донбасі безвісти зникли 479 людей», – розповіла Мезенцева.
Українська делегація подала 6 поправок до резолюції. Зокрема, доповнили пункт, що Асамблея також висловлює глибоке занепокоєння у зв'язку з невідомим місцезнаходженням викрадених людей на території РФ та територіях, підконтрольних Росії, включаючи Крим, частини Донецької та Луганської областей (Україна).
«Ми доповнили документ закликом до держав-членів Ради Європи, щоб термін давності, якщо він застосовується до насильницьких зникнень, був тривалим та пропорційним надзвичайній тяжкості цього злочину, а також враховував його тривалий характер – це важливо надалі для покарання за злочини у Криму та Донбасі» – вказала Мезенцева.
Також делегація закликала до запровадження санкцій проти держорганів, підконтрольних державі груп та осіб, які причетні до справ про насильницьке зникнення на території держав-членів Ради Європи або які перешкоджають ретельному розслідуванню таких випадків.
Нагадаємо, РФ незаконно переслідує 93 кримських татар з політичних мотивів. Крім того, Німеччина готова допомогти у деокупації Криму.
Також Інформатор писав, що Україна зажадала від окупантів дотримуватися прав кримських татар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.