“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це дозволить покарати винних, які причетні до викрадення людей на непідконтрольних територіях України
Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) проголосувала за резолюцію щодо припинення насильницьких зникнень на території держав Ради Європи. У документі містяться пункти, важливі для подальшого справедливого покарання за злочини Росії у Криму та на Донбасі.
Про це повідомила глава делегації України у ПАРЄ Марія Мезенцева, передає Інформатор.
«Це важлива резолюція для України, з початку окупації Криму задокументовано 43 випадки насильницьких зникнень на півострові. З них 11 людей – чоловіки, які залишаються зниклими безвісти, а одна людина перебуває під вартою. Правозахисники мають інформацію, що на Донбасі безвісти зникли 479 людей», – розповіла Мезенцева.
Українська делегація подала 6 поправок до резолюції. Зокрема, доповнили пункт, що Асамблея також висловлює глибоке занепокоєння у зв'язку з невідомим місцезнаходженням викрадених людей на території РФ та територіях, підконтрольних Росії, включаючи Крим, частини Донецької та Луганської областей (Україна).
«Ми доповнили документ закликом до держав-членів Ради Європи, щоб термін давності, якщо він застосовується до насильницьких зникнень, був тривалим та пропорційним надзвичайній тяжкості цього злочину, а також враховував його тривалий характер – це важливо надалі для покарання за злочини у Криму та Донбасі» – вказала Мезенцева.
Також делегація закликала до запровадження санкцій проти держорганів, підконтрольних державі груп та осіб, які причетні до справ про насильницьке зникнення на території держав-членів Ради Європи або які перешкоджають ретельному розслідуванню таких випадків.
Нагадаємо, РФ незаконно переслідує 93 кримських татар з політичних мотивів. Крім того, Німеччина готова допомогти у деокупації Криму.
Також Інформатор писав, що Україна зажадала від окупантів дотримуватися прав кримських татар.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.