Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Звинуватить у підриві газопроводів росія, як і завжди, планує Україну
Російський диктатор володимир путін та міністр закордонних справ Сергій Лавров дедалі частіше заявляють про можливий підрив на газопроводах "Турецький потік" і "Блакитний потік" у Чорному морі. Вони говорять, що ці мережі постійно піддаються атакам, але поки їх вдається відбивати.
Як повідомляє видання The Moscow Times, така активність довкола цієї теми може свідчити про те, що Кремль готується вчинити диверсію на газопроводах. Винною агресор виставить, як і завжди, Україну.
Відповідні наративи звучать майже на всіх публічних заходах та офіційних зустрічах, де присутня верхівка рф. Наприклад, 8 вересня на зустрічі з представниками бангладешської Асоціації випускників радянських і російських вишів Лавров заявив, що знає про спроби диверсії, але занепокоєний, що ніхто не розслідує ці випадки.
"Атаці намагалися піддати військові кораблі, які патрулювали маршрут проходження газопроводу "Турецький потік" і газопроводу "Блакитний потік"... Стали патрулювати ці ділянки Чорного моря, тому що є інформація, що їх теж намагаються підірвати, як підірвали "Північні потоки", – зазначив Лавров.
Аналогічну заяву зробив путін під час зустрічі з президентом Туреччини Раджепом Ердоганом. Він акцентував увагу на тому, що кораблі-охоронці знаходяться під постійними атаками.
Так, говорять про проблему представники Кремля часто, але жодним чином не намагаються оформити свої скарги, щоб їх розглянули світові інститути. Тож можна припустити, що це "така гра" й насправді небезпека виходить від самої росії.
"Турецький потік" – є міжнародним газопроводом, який проходить по дну Чорного моря з Анапського району росії до Туреччини й є заміною підірваного "Північного потоку". Що стосується "Блакитного потоку", то по ньому здійснюються комерційні поставки газу з росії до Туреччини. Оператори «Блакитного потоку» - «Газпром експорт» і турецька Botas.
Не дивлячись на те, що газопровід підірвали у листопаді минулого року, росія досі ініціює засідання РБ ООН щодо цього питання. Чергове пройде 26 вересня. Воно буде п'ятим, яке рф ініціює у поточному році стосовно підриву "Північних потоків".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.