Результати тринадцятого туру Прем'єр-ліги: поразка «Колоса», нулі у Львові та перемога «Зорі» над «Металістом 1925»

«Колос» не може забити вже понад триста хвилин

«Рух» та «Олександрія» обійшлися без забитих м'ячів. «Зоря», пропустивши першою на початку матчу, у Харкові розгромила «Металіст 1925».

Про хід поєдинків Прем'єр-ліги та результати зустрічей повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 31 жовтня, відбулися три матчі тринадцятого туру УПЛ. У першому поєдинку дня зустрілися «Колос» та «Львів». Команди грали у наступних складах:

Колос:  Волинець, Ром, Павловець, Петров, Саків, Нгамба, Мілько, Чурко, Нурієв, Ільїн, Сітчінава.

Запасні: Фесюн, Новак, Золотов, Костишин, Каріока, Богданов, Задоя, Абнер, Лисенко.

Львів: Іллющенков, Романчук, Брікнер, Лека, Бусько, Политило, Довгий, Якимець, Ременяк, Нич, Ернест.

Запасні: Костик, Крушинський, Семенів, Альваро, Чиряк, Шина.

На початку поєдинку команди взяли непоганий темп та намагалися відповідати атакою на атаку. На 14-й хвилині Ільїн увірвався до штрафного майданчика біля правого краю, але не зміг перекинути м'яч через голкіпера «Львова», що вискочив на перехоплення. Потім команди почали діяти обережніше, атаки проводили з огляду на тили, не використовуючи великих сил. Відповідно, зникла й гострота біля воріт суперників. У такій ситуації вирішальними могли стати стандартні положення – штрафні та кутові. Так на 44-й хвилині Волинець не легко забрав м'яч після удару Брікнера зі штрафного.

На 52-й хвилині гравці «Львова» перехопили м'яч у штрафного майданчика суперника і вдвох вийшли на голкіпера. Нич вирішив не бити, а віддав пас Довгому, але передача вийшла надто сильною, і м'яч пішов за лицьову лінію. Ближче до середини другого тайму "Колос" взяв м'яч під свій контроль. Проте позиційні атаки господарів поля не призводили до моментів біля воріт «Львова». А на 83-й хвилині «Львів» відкрив рахунок. Після подачі зі штрафного Волинець відбив удар Ернеста головою, але Романчук першим опинився на відскоку та добив м'яч у сітку. Гол так і залишився єдиним у грі та приніс перемогу «Львову».

До Львова у гості до «Руху» приїхала «Олександрія». Склади команд:

Рух:  Паньків, Сич, Мартинюк, Білий, Мисик, Карасюк, Альваренга, Таллес, Федорчук, Руніч, Борячук.

Запасні: Бандура, Сапуга, Кондраков, Дідик, Лях, Кузик, Стаменкович, Притула, Гагун.

Олександрія: Білик, Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков, Калюжний, Демченко, Рибалка, Кірюханцев, Спінеллі, Третьяков.

Запасні: Горох, Мельник, Бухал, Кожушко, Мустафаєв, Копіна, Устименко.

Першою небезпечну атаку провела «Олександрія». Дубра далекою передачею вивів партнера на ударну позицію, а Мірошниченко пробив вище воріт. Воротар «Руху» Паньків парирував ще два небезпечні удари – Демченко на 13-й хвилині та Кирюханцева на 17-й.

На полі було багато боротьби. А ось моменти зникли зовсім. Передачі на нападаючих читалися обороною суперника. Не вдавалося прорватися на ударну позицію і за рахунок індивідуальних дій. Так, із нулями на табло, і завершився перший тайм.

Після перерви характер гри не змінився. Команди по черзі контролювали м'яч у центрі поля. Варто було комусь піти на загострення, як захисники відбирали м'яч і все повторювалося по колу. Тренери почали проводити заміни, але й вони не внесли вхід в поєдинок нічого нового.

Різноманітність у гру вніс Кузик. Так на першій компенсованій хвилині гравець «Руху» отримав жовту картку за симуляцію, а через дві хвилини зірвав атаку «Олександрії», отримав другу жовту та залишив поле. Добре, що грати залишалося лише дві хвилини, і використати чисельну перевагу «Олександрія» не встигла.

Завершували ігровий день «Металіст 1925» та «Зоря». Команди вийшли на поле в наступних складах:

Металіст 1925:  Сидоренко, Шершень, Кверквелія, Єрмаков, Ченбай, Габелок, Ременюк, Криськів, Батюшин, Савін, Марлісон.

Запасні: Шеліхов, Пастка, Потьомков, Квакіч, Протасов, Кравченко, Фабіньо, Задерака, Зубков.

Зоря: Мацапура, Фаворов, Імереков, Вернидуб, Снурніцин, Хомченовський, Аллах'яр, Булець, Громов, Гладкий, Шахаб.

Запасні: Жилкін, Руфаті, Жуніньо, Цвек, Алібеков, Сміян, Нагнійний, Крістіан, Фрімпонг.

"Металіст 1925" забив вже на 6-й хвилині. Батюшин із центру поля закинув за спини захисників, Ременюк вийшов віч-на-віч і не зближаючись перекинув Мацапуру, що вийшов з воріт. «Зоря» відігралася за три хвилини. Аллах'яр перехопив м'яч, відпасував Гладкому, той повернув і Аллах'яр розстріляв лівий кут воріт "Металіста 1925".

Після жвавого початку гра перейшла у спокійніше русло. Команди по черзі володіли м'ячем та не поспішали йти на штурм володінь суперника. Сплеск активності з боку "Зорі" призвів до другого м'яча у ворота "Металіста 1925". На 38-й хвилині Шахаб праворуч прострілив у центр штрафного майданчика, Аллах'яр пропустив, а Гладкий не залишив шансів Сидоренку.

Після перерви господарі провели кілька перспективних атак. На 50-й хвилині Ременюк трохи не встиг до м'яча, щоб біля дальньої штанги замкнути простріл Савіна з правого флангу. А ось «Зоря» свій шанс використала. Знову спрацювала зв'язка Аллах'яр – Гладкий. Іранець зіграв у стінку з українцем та відправив м'яч у правий верхній кут воріт «Металіста 1925».

На 66-й хвилині «Металіст 1925» залишився у меншості. Шершень за фол у центрі поля проти Гладкого отримав другу жовту картку і вирушив у роздягальню. "Зоря" скористалася відсутністю центрального захисника вже через 5 хвилин. Ременюк віддав неточну передачу назад, Гладкий перехопив м'яч і одразу пробив у нижній лівий кут. Сидоренко намагався дотягнутися до м'яча, але не зміг врятувати свою команду.

На цьому проблеми для «Металіста 1925» не закінчилися. Фрімпонг, що тільки вийшов на заміну, ударом під праву штангу зробив рахунок 1:5. А в компенсований час Алібеков ударом з правого краю штрафного майданчика в дальній верхній кут воріт "Металіста 1925" поставив у матчі ефектну крапку.

• "Колос" - "Львів" 0:1 (Романчук, 83);
  • "Рух" - "Олександрія" 0:0;
  • "Металіст 1925" - "Зоря" 1:6 (Ременюк, 6 - Аллах'яр, 9, 55, Гладкий, 38, 71, Фрімпонг, 77, Алібеков, 90 + 2).

Турнирная таблица УПЛ

Турнірна таблиця УПЛ

Два матчі 13-го туру, що залишилися, пройдуть 1 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події у матчах тринадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписати на канал у Viber можна тут