Результати поєдинків Суперліги: «Київ-Баскет» програв «Одесі» в овертаймі, «Хімік» та «Миколаїв» здобули домашні перемоги

«Миколаїв» перервав серію із чотирьох поразок поспіль.

Програвши першу чверть, «Миколаїв» переламав перебіг поєдинку і вже у третій десятихвилинці вирішив результат зустрічі на свою користь. "Хімік" у важкому матчі переграв "Тернопіль", взявши реванш за поразку в першому колі чемпіонату.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 12 листопада, відбулися три матчі розіграшу Суперліги. Відкривали ігровий день «Хімік» та «Тернопіль». Поєдинок розпочався не дуже результативно. За п'ять хвилин гри команди на двох набрали лише десять очок, причому вісім з них були на рахунку гостей. Потім «Хімік» додав і майже наздогнав суперника, але все ж таки програв стартову десятихвилинку 13:14. Вдалася «Хіміку» та кінцівка другої чверті. Команда зробила ривок і на перерву пішла з перевагою шість очок. У третій десятихвилинці "Хімік" закріпив успіх, збільшивши відрив до дванадцяти балів. Проте «Тернопіль» здаватися не збирався. За дві хвилини 17 секунд до кінця основного часу матчу Дашич скоротив різницю до одного очка. Але розвинути успіх гостям не вдалося і перемога дісталася «Хіміку».

Баскетбольний клуб "Миколаїв" приймав "Запоріжжя". Рахунок у поєдинку відкрив «Миколаїв», але вже з третьої хвилини гри лідерство захопили гравці «Запоріжжя». Точні триочкові кидки Мальчевського зробили чималий внесок у скарбничку «Запоріжжя», яка виграла стартову десятихвилинку 28:21. У другій чверті ситуація на майданчику кардинально змінилася. "Миколаїв" не лише відіграв 7 очок відставання, але й виграв першу половину матчу 48:43. Після перерви на паркеті була лише одна команда. Перевага «Миколаєва» в рахунку почала стрімко зростати і до кінця третьої чверті досягла 25-ти очок. У ситуації, що склалася, утримати переможний результат господарям могло перешкодити тільки диво, але створити це диво гравці «Запоріжжя» не змогли.

У третьому поєдинку п'ятниці зійшлися "Одеса" та "Київ-Баскет". На початку матчу господарі повели 6:0. На 7-й хвилині «Київ-Баскет» зрівняв рахунок і вийшов уперед, проте перша чверть залишилася за «Одесою» – 17:15. Друга десятихвилинка пройшла у рівній боротьбі, завершилася внічию 19:19 та розклад сил не змінила. Після перерви «гойдалка» на майданчику продовжилася. Вперед виходила то одна, то інша команда, а піти хоча б у невеликий відрив і утримати перевагу нікому із суперників не вдавалося. Лише до середини четвертої чверті гості змогли відірватися від «Одеси» на 6 очок, але триочкові Келлісона та Фіцпатріка відновили паритет. А невдовзі вже «Одеса» вела + 4. За дві секунди до фінальної сирени Вашингтон зрівняв рахунок та перевів гру до овертайму. Додаткові п'ять хвилин краще провели гравці «Одеси» та здобули заслужену перемогу.

• "Хімік" - "Тернопіль" 63:57 (13:14, 17:10, 20:14, 13:19);
  • "Миколаїв" - "Запоріжжя" 88:60 (21:28, 27:15, 28:8, 12:9);
  • "Одеса" - "Київ-Баскет" 94:86 (17:15, 19:19, 18:23, 25:22, 15:7).

Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 13 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід контрольного матчу Україна – Болгарія та підсумки матчів відбіркового турніру до ЧС-2022, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут .