За словами міністра, це ще не останні кроки щодо перезавантаження Міноборони
Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив про те, кого хоче бачити своїми заступниками після кадрових змін у відомстві. Кандидати на посади вже подані на погодження президенту України Володимиру Зеленському. Після цього їх має затвердити Уряд.
Про це Резніков написав у Facebook. Він наголосив, що запросив до команди нових людей.
"Кілька слів про ініційовані мною кадрові зміни у Міністерстві оборони України. Ми пройшли рік в умовах повномасштабної російської агресії. Накопичено важливий досвід, що дає підказки, як посилити відомство. Я запросив до команди нових людей. Відповідно до процедури, кандидатів на посади подав на погодження президенту України, після цього має відбутись затвердження Урядом. Усі вони відомі", - заявив Резніков.
"Це відповідальні посади у непростий для країни час. Кадрове оновлення у міністерстві, покликане забезпечити ефективність роботи відомства, яка принесе головний результат – перемогу", - наголосили у Міноборони України.
Перший заступник міністра оборони генерал-полковник Іван Руснак та заступник міністра оборони з питань цифрового розвитку Олег Гайдук залишаються у команді. Їх залучать до роботи, як радників міністра.
"Я вдячний Івану Степановичу і Олегу Васильовичу за роботу у найскладніші дні. Як радники вони сконцентруються на низці пріоритетних проєктів, які вимагають повного залучення їхньої експертизи та компетенцій. Власне, це не останні кроки з перезавантаження Міноборони. Чергові зміни для посилення команди будуть представлені за кілька днів", - додав Резніков.
9 лютого Резніков повідомив, що у Збройних силах України та Міністерстві оборони за результатами внутрішніх аудитів до відповідальності притягнули 621 людину. З них — до матеріальної відповідальності – 497 посадових осіб; до дисциплінарної відповідальності – 124 посадові особи. Раніше працівники ДБР повідомили про підозру нещодавно звільненому заступнику Міністра оборони України, який відповідав за тилове забезпечення. Він лобіював укладення договорів про постачання продуктів для військових за завищеними цінами, а також закупівель бронежилетів, касок, одягу та інших речей для потреб Збройних сил України низької якості на загальну суму понад 1 мільярда гривень. Всі договори укладалися за повною передплатою. Посадовець не тільки знав про факти постачання неякісної продукції, а й здійснював тиск на підлеглих для прийняття неякісної продукції на військові склади та організацію повторних проведень лабораторних випробувань бронепластин, які не витримали первинних випробувань. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив створити оновлену систему закупівель для армії. Для цього з'явиться робоча група для реалізації цього завдання. За його словами, це буде "оновлена система, яка забезпечить дотримання секретності та публічний контроль за закупівлями".
Раніше ми писали, що Буданов не став міністром оборони. Крім того, Міноборони зможе очолити військовий.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.