Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Наука на допомогу допитливим
З моменту виходу фільму «Титанік» минуло 25 років. І весь цей час глядачі сперечаються: чи були шанси на виживання у персонажа Леонардо Ді Капріо? Режисера стрічки Джеймса Кемерона ці розмови настільки стомили, що він ініціював проведення досить серйозного наукового експерименту.
Починаючи з 1997 року практично всі глядачі, які дивилися «Титанік», запитували себе: а якби персонаж Кейт Вінслет трохи посунувся, щоб на імпровізованому плоту помістилися двоє? Чи змогли б тоді врятуватися обоє закоханих?
Джеймс Кемерон відомий як прискіпливий і скрупульозний режисер. І якщо у його фільмі персонаж Ді Капріо гине, значить, шансів на його виживання не було. До того ж щасливий кінець фільму значно знизив би емоційне напруження. Про це і сам режисер неодноразово згадував у різних інтерв'ю.
«Він мав померти. Це як Ромео та Джульєтта. Це фільм про кохання, жертовність і смертність. Кохання вимірюється жертовністю».
Але питання про чудовий порятунок одразу двох не припинялися. І тоді Кемерон зважився на науковий експеримент. Був проведений ретельний медичний аналіз із залученням судмедексперта. Повний звіт про цей аналіз має вийти у лютому наступного року. Але вже відомі основні деталі експерименту.
«Ми взяли двох каскадерів з такою самою масою тіла, як у Кейт та Лео, і оснастили їх датчиками. Після цього помістили каскадерів у крижану воду і за допомогою різних методів перевірили, чи зможуть вони вижити за тих умов, у яких були поставлені герої фільму. І отримали однозначну відповідь: вижити змогла б лише одна людина».
Таким чином багаторічні припущення та версії можна вважати завершеними. Питання отримало обґрунтовану наукову відповідь.
У 1997 році «Титанік» встановив рекорди як за кількістю отриманих «Оскарів», так і за касовими зборами. Касові збори «Титаніка» тримали рекорд у 1,8 млрд доларів цілих 12 років. Новий рекорд було встановлено у 2009 році фільмом «Аватар», режисером якого виступив той самий Джеймс Кемерон.
Раніше Інформатор писав, що Кейт Вінслет відвідала світову прем'єру другої частини Аватара у Лондоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.