“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Саме російська агресія стала причиною такої величезної суспільної підтримки вступу в НАТО
Наразі 89% українців підтримують вступ України в НАТО, це на 3% більше, ніж було в січні цього року. З таким кроком погоджується абсолютна більшість населення в усіх регіонах країни. Відмовитися від членства в Альянсі заради встановлення миру згодні лише 18%.
Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Зазначається, що вступ в НАТО підтримують у всіх регіонах України - від 79% на Сході до 93% на Заході.
"Тобто наразі суспільство нарешті консолідувалося з цього питання та демонструє єдиний погляд", - резюмують у КМІС.
Також для лише 18% українців прийнятно буде відмовитися від вступу до НАТО заради встановлення миру. А для 76% така ціна є неприйнятною.
"Важливо ще раз наголосити, що не бажання українців приєднатися до НАТО "спровокували" росію, а саме російська агресія стала каталізатором суспільної підтримки євроатлантичної інтеграції. При цьому чим довше триває війна, тим більше українців наполягають саме на повноцінному членстві в НАТО, а "безпекові гарантії" від інших держав виглядають менш переконливо", - прокоментував результати опитування виконавчий директор КМІС Антон Грушецький.
До початку повномасштабного вторгнення рф ідею вступу до Північноатлантичного Альянсу підтримували й не підтримували приблизно по 50% українців. Головним мотивом противників такого союзу було побоювання розв’язування війни на території України.
Вже в січні цього року рівень довіри українців до НАТО зріс рекордно за останній час та був найвищим за історію спостережень. Результати опитування показали, що цю ініціативу підтримали б 86% громадян України. Станом на липень це число зросло до 89%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.