«Реал» здолав «Аль-Ахлі» та вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

Турнір за участю найсильніших клубних команд світу проходить у Марокко

«Аль-Ахлі» - «Реал» (Фото: FIFA)

На чемпіонаті світу серед клубних команд відбувся півфінальний поєдинок. Краща команда Європи, мадридський «Реал», зустрілась з єгипетським «Аль-Ахлі». У стартовому складі «Реала» вийшов голкіпер збірної України Андрій Лунін.

У середу, 8 лютого, у другому півфіналі клубного чемпіонату світу зійшлись представники Європи та Африки. Переможцю Ліги чемпіонів, мадридському «Реалу», протистояв «Аль-Ахлі» з Єгипту.

Аль-Ахлі: Ель-Шенаві, Хані, Абдельмонем, Маалул, Метвалі, Афша, Ель-Сулайя, Дьєнг, Ель-Шахат, Абделькадер, Шеріф.
Запасні: Алаа, Лотфі, Абдулфаттах, Аттіа, Фатхі, Ашраф, Фахрі, Мохамед, Рабіа, Тау, Ібрагім, Кахраба.
Реал: Лунін, Камавінга, Алаба, Рюдігер, Начо, Кроос, Чуамені, Модрич, Вінісіус, Родріго, Вальверде.
Запасні: Каньїсарес, Лопес, Аррібас, Асенсіо, Вальєхо, Діас, Карвахаль, Мартін, Одріосола, Себальйос.

Перебіг поєдинку

Команди обережно почали зустріч. «Реал» більше за суперника володів м’ячем, але вперед не просувався. «Аль-Ахлі» очікувано обрав захисну тактику та побудував міцну захисну лінію. На 17-й хвилині «Реал» заробив кутовий. Після подачі з кута поля  Рюдігер головою пробив у рики голкіперу. «Аль-Ахлі» відповів ударом Шеріфа вище воріт. На 29-й хвилині Родріго обікрав суперника, зліва увірвався у штрафний майданчик і намагався перекинути Ель-Шенаві, але влучив у стійку. Гаряче було і біля воріт «Реалу». На 31-й хвилині Лунін перевів на кутовий хитрий удар Ель-Шахата у ближній кут. «Реал» відкрив рахунок на 42-й хвилині. Вінісіус скористався помилкою захисника і перекинув м’яч через голкіпера, який саме вийшов на перехоплення.

Вже на першій хвилині другого тайму «Реал» подвоїв рахунок. Ель-Шенаві парирував удар Родріго, а от завадити Вальверде добити м’яч у сітку ніхто з гравців «Аль-Ахлі» не зміг.  «Реал» почав спокійно розігрувати комбінації у центрі поля, періодично довгими передачами закидаючи м’яч вперед на швидких форвардів. На 65-й хвилині інтрига відродилась. Камавінга порушив правила у своєму штрафному майданчику та привіз одинадцятиметровий. Виконувати пенальті взявся Маалул і розвів Луніна та м’яч по різних кутах.

«Аль-Ахлі» отримав психологічну перевагу та продовжив атакувати. На 69-й хвилині Афша пробив над поперечиною. Згодом «Реал» зумів заспокоїти гру. Втім  стандарти у виконанні гравців «Аль-Ахлі» продовжували нести небезпеку. На 79-й хвилині Лунін парирував удар Мохамеда головою. На 87-й хвилині, після підказки VAR та перегляду повтору арбітр призначив пенальті вже у ворота «Аль-Ахлі» за фол Ель-Сулайя проти Вінісіуса. Модрич з одинадцятиметрової позначки пробив у правий кут, а Ель-Шенаві зумів парирувати удар. Остаточно все вирішилось у компенсований час. На другій компенсованій хвилині. Себальйос асистував, а Родріго  забив у ворота «Аль-Ахлі» третій м’яч. А на 90+8 хвилині Аррібас ударом у правий нижний кут поставив масну крапку.

•    Аль-Ахлі (Єгипет) — Реал (Іспанія) 1:4 (Маалул, 65 (з пенальті) - Вінісіус, 42, Вальверде, 46, Родріго, 90+2, Аррібас, 90+8).

Турнірна сітка

У фіналі клубного чемпіонату світу, який відбудеться 11 лютого, «Реал» зіграє з клубом «Аль-Хіляль» (Саудівська Аравія). У матчі за третє місце зустрінуться «Аль-Ахлі» (Єгипет) та «Фламенго» (Бразилія).

Раніше Інформатор розповідав  про результати першого дня змагань на чемпіонаті світу з біатлону. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.