«Динамо» розпочало другий тренувальний збір перемогою над «Сілексом»

Кияни поновили тренування після кількох днів відпочинку

«Динамо» (Київ) (Фото: fcdynamo.com)

Українські футбольні команди продовжують грати товариські матчі. Київське «Динамо» підчас другого етапу зборів планує провести шість контрольних поєдинків. У першому з них суперником киян став клуб «Сілекс» з чемпіонату Північної Македонії.

У суботу, 11 лютого, «Динамо» провело контрольний поєдинок. Суперником киян став представник Північної Македонії «Сілекс». У поточному чемпіонаті своєї країни «Сілекс» наразі посідає 5-те місце турнірної таблиці.

Склади команд

Динамо: Нещерет, Вівчаренко, Сирота, Попов, Малиш, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Караваєв, Кабаєв, Гармаш.
Запасні: Моргун, Ігнатенко, Боль, Яцик, Супряга, Андрієвський, Гусєв, Дячук, Царенко, Дубінчак, Беніто, Волошин.

Сілекс: Божиновські, Лямаларі, Петроскі, Рістеські, Маневські, Серафімовські, Рамані, Мілошавлевіч, Рістовські, Турсін, Гіоргієвські.
Запасні: Велковські, Алійї, Стойчевські, Райков, Манасієвські, Яневські, Андов, Річков, Ніколіч, Єфтімов, Ангєлевські, Масевські, Катаніч.

Перебіг матчу

Початок зустрічі команди провели у невисокому темпі. «Динамо» володіло незначною територіальною перевагою, але воротам суперника не загрожувало. Відкрили рахунок кияни на 22-й хвилині, реалізувавши чи не перший свій момент. Кабаєв з лівого кута воротарського майданчика пробив у голкіпера. М’яч відскочив до протилежної стійки, звідки Караваєв і вразив порожні ворота. На 30-й хвилині Лонвейк перехопив передачу суперника, Караваєв отримав пас, хибним рухом прибрав захисника і пробив у правий кут. На 43-й хвилині арбітр призначив одинадцятиметровий у ворота «Сілекса» за гру рукою. Пенальті ударом у правий нижній кут реалізував Караваєв.

Після перерви кияни продовжили грати стартовим складом, що досить нетипово для контрольних матчів.  «Динамо» дещо збавило оберти і дозволило пограти «Сілексу». На 66-й хвилині Мірча Луческу повністю оновив склад. Гра пожвавилась і моменти знову почали виникати біля воріт «Сілекса». Забити могли Беніто та Дячук, але на 89-й хвилині відзначився Царенко.

• Динамо Київ (Україна) — Сілекс (Північна Македонія) 4:0 (Караваєв, 22, 30, 44 (з пенальті), Царенко, 89).

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу жіночої збірної України з баскетболу над збірною Фінляндії. Також ми повідомляли про перебіг контрольних поєдинків українських футбольних клубів.