«Реал» розгромив «Барселону» і вийшов у фінал Кубка Іспанії

У фіналі турніру «вершкові» зіграють з «Осасуною»

«Барселона» - «Реал»
«Барселона» - «Реал» (Фото: fcbarcelona.com)

У півфінальній стадії розіграшу Кубка Іспанії відбувся поєдинок у відповідь між «Барселоною» та «Реалом». «Барселона» виграла перший матч та мала певну перевагу. «Реал» впевнено відіграв відставання і вибив «Барселону» з подальшої боротьби за трофей.

У середу, 5 квітня, відбувся другий поєдинок 1/2 фіналу розіграшу Кубка Іспанії. На стадіоні «Камп Ноу» «Барселона» приймала свого найлютішого суперника - мадридський «Реал».

Склади команд

Барселона: тер Штеген, Араухо, Кунде, Алонсо, Бальде, Роберто, Бускетс, Кесс’є, Рафінья, Левандовські, Гаві.
Запасні: Пенья, Тенас, Фаті, Торрес, Альба, Гарсія, Касадо, Торре, Аларкон, Естаніс, Гаррідо.

Реал: Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Камавінга, Вальверде, Кроос, Модрич, Родріго, Бензема, Вінісіус.
Запасні: Лунін, Лопес, Вальєхо, Начо, Азар, Асенсіо, Одріосола, Васкес, Чуамені, Себальос, Рюдігер, Діас.

Перебіг поєдинку

Першими гостру атаку провели господарі. Гаві прострілив з лівого флангу, а Камавінга в останню мить встиг вибити м’яч з-під ноги Рафіньї. «Барселона» володіла ініціативою і намагалась вести гру першим номером. На 10-й хвилині Роберто ціною жовтої картки зупинив контратаку «Реала», порушивши правила проти Модріча. Команди вели боротьбу за середину поля і більшість часу проводили у центральній зоні. Голкіпери були майже без роботи. Станом на середину першого тайму суперники на двох завдали лише один удар у площину воріт. «Реал» грав дуже коректно. За 27 хвилин гри мадридці жодного разу не порушили правила. Гра трохи пожвавилась після 30-ї хвилини. Команди провели обмін атаками, але якоїсь значної загрози воротам не створили. На першій компенсованій хвилині відбувся ще один сплеск активності. Спочатку Куртуа відбив  удар Левандовські. «Реал» відразу ж провів контратаку. Вінісіус пробив, м’яч рикошетом від Кунде і так летів у правий кут, а Бензема, на всяк випадок, проштовхнув його через лінію.

На 50-й хвилині «Реал» подвоїв свою перевагу в рахунку. Модріч змістився з правого флангу і віддав у центр, а Бензема з лінії штрафного майданчика пробив у лівий нижній кут. «Барселона» пішла вперед. На 51-й хвилині Куртуа відбив потужний удар Бальде. Свої моменти не реалізували також Араухо та Рафінья. А на 57-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Барселони» за фол Кесс’є проти Вінісіуса. Одинадцятиметровий ударом трохи вправо від центру реалізував Бензема.

Потім гра повернулась у більш спокійне русло. «Реал» грав по рахунку, а «Барселони» мало що виходило в атаці. Гості могли забивати ще. На 77-й хвилині Бензема з району одинадцятиметрової позначки пробив вище. Через хвилину тер Штеген відбив удар Асенсіо. І все ж на 81-й хвилині Бензема оформив хет-трик, завершивши швидку атаку «Реала». Розпечатати ворота «Реала» «Барселона» так і не змогла. Та і нагод для цього у господарів поля не було.

• Барселона — Реал 0:4 (Вінісіус, 45+1, Бензема, 50, 58 (з пенальті), 81), перший матч – 1:0.

Іншу півфінальну пару склали «Осасуна» та «Атлетік». «Осасуна» вийшла у фінал перемігши за сумою двох матчів (1:0 та 1:1). ФІнальний поєдинок відбудеться 6 травня.

Кубок Іспанії

Кубок Іспанії вперше розіграли у 1903 році. «Барселона» вигравала трофей найчастіше з усіх іспанських команд, а саме - 31. На рахунку мадридського «Реала» 19 перемог у фіналах.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг поєдинку 1/2 фіналу Кубка Італії «Ювентус» - «Інтер». Також ми повідомляли про результати матчів 19-го туру УПЛ.