«Чорноморець» відібрав очки у «Шахтаря»

Одесити дали бій лідеру Української Прем’єр-ліги

«Чорноморець» - «Шахтар»
«Чорноморець» - «Шахтар» (Фото: УПЛ)

В УПЛ пройшли поєдинки дев’ятнадцятого туру. Завершували ігрову програму матчем в Одесі «Чорноморець» та «Шахтар». Команди потішили уболівальників результативною грою.

У неділю, 2 квітня, на стадіоні «Чорноморець» в Одесі пройшов поєдинок 19-го туру УПЛ між «Чорноморцем» та «Шахтарем». «Шахтар» йшов на першій позиції турнірної таблиці, «Чорноморець» посідав одинадцяте місце.

Склади команд

Чорноморець: Непогодов, Путря, Салюк, Гучек, Брагару, Васильєв, Демченко, Бадібанга, Кузик, Алефіренко, Хадіда.
Запасні: Паст, Варакута, Білий, Селін, Задоя, Політило, Єрмаков, Гладкий, Юсов, Авагімян, Штогрін, Войтіховський.

Шахтар: Трубін, Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Михайліченко, Назарина, Конопля, Бондаренко, Судаков, Криськів, Траоре.
Запасні: Шевченко, Пятов, Тейлор, Фарина, Ракіцький, Тотовицький, Джурасек, Топалов, Тоіров, Сікан, Келсі, Борячук.

Перебіг матчу

Гості відкрили рахунок вже у першій своїй атаці. Криськів з лівого кута штрафного майданчика закрутив м’яч у дальню дев’ятку. На 7-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота «Шахтаря» за гру Назарини рукою. Одинадцятиметровий ударом у лівий нижній кут реалізував капітан «Чорноморця» Путря. Гра проходила на зустрічних курсах. На атаки «Шахтаря» господарі відповідали своїми. Щоправда атаки гостей були гострішими. Шанси відзначитись ще до 16-ї хвилини втратили Траоре, Михайліченко та двічі Судаков. І все ж «Шахтар» забив. На 19-й хвилині Гочолеішвілі відібрав м’яч у суперника і пробив у правий верхній кут. «Чорноморець» відразу забив у відповідь. Але арбітр зафіксував офсайд у Кузика. Гра дещо заспокоїлась, а на 41-й хвилині «Чорноморець» знову зрівняв рахунок. Після подачі з кутового Салюк переправив м’яч у сітку.

Другий тайм розпочався з «пожежі» у штрафному майданчику «Шахтаря». Декілька гравців «Чорноморця» завдавали ударів, але м’яч застрягав у ногах захисників і до Трубіна так і не дійшов. У зворотній атаці Криськів з розвороту пробив над поперечиною. «Шахтар» атакував частіше. При втраті м’яча «гірники» відразу починали пресинг. Моментів вже не було так багато, як у першому таймі. І все ж шанси відзначитись мали обидві команди. На 78-й хвилині Алефіренко втік у відрив, але Трубіна не переграв. Час збігав і «Шахтар» став використовувати дальні удари. На 85-й хвилині Джурасек поквапився та пробив неточно. Дотиснути суперника «Шахтар» так і не зміг.

• Чорноморець — Шахтар 2:2 (Путря , 8 (з пенальті), Салюк, 41 - Криськів, 1, Гочолеішвілі, 19).

Турнірне становище

«Шахтар» продовжує лідирувати в чемпіонаті УПЛ. «Чорноморець» посідає одинадцяту позицію.

Турнірна таблиця

Раніше Інформатор розповідав про перебіг фінального поєдинку чемпіонату України з хокею між «Кременчуком» та «Соколом». Також ми повідомляли про результати матчів 19-го туру УПЛ ФК «Львів» - «Динамо» та «Металіст 1925» - СК «Дніпро-1»

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут