Кубок Іспанії: «Реал» у першому матчі півфінального протистояння поступився «Барселоні»

Іспанські гранди зійшлись у двобої за вихід у фінал

«Реал» - «Барселона». Фото: Виктор Карретеро (realmadrid)

У рамках розіграшу Кубку Іспанії відбувся перший поєдинок 1/2 фіналу. На полі стадіону «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді зустрілись непримиренні суперники - «Реал» та «Барселона». Перемогти гостям допоміг автогол захисника «Реала».

У четвер, 2 березня, у Мадриді відбувся перший півфінальний поєдинок розіграшу Кубку Іспанії. У принциповому протистоянні зійшлись «Реал» та «Барселона».

Реал: Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Рюдігер, Начо, Камавінга, Кроос, Модрич, Вальверде, Бензема, Вінісіус.
Запасні: Лунін, Лопес, Вальєхо, Азар, Асенсіо, Одріосола, Васкес, Чуамені, Себальос, Родріго, Діас, Алваро.

Барселона: тер Штеген, Кунде, Араухо, Алонсо, Бальде, Бускетс, де Йонг, Кесс’є, Рафінья, Торрес, Гаві.
Запасні: Пенья, Тенас, Фаті, Крістенсен, Торрес, Альба, Роберто, Гарсія, Торре, Аларкон, Естаніс.

Перебіг поєдинку

Вже на першій хвилині Модрич прорвався до воріт «Барселони», але затягнув з ударом, змістився під гострий кут і у ціль не влучив. Гості витримали стартовий тиск та поступово перевели гру у середину поля. «Реал» проводив позиційні атаки з тривалим розіграшем  м’яча. «Барселона» ж йшла вперед меншими силами, не забуваючи про оборону. На 24-й хвилині Вінісіус бійцівським прийомом завалив  де Йонга, за що отримав жовту картку. А через дві хвилини «Барселона» відкрила рахунок. Камавінга помилився, Кесс’є увірвався у штрафний майданчик і пробив.  Куртуа ногою відбив, але м’яч влучив у  Мілітао та проскочив у ворота. Після голу «Барселона» перейшла на гру на контратаках. «Реал» намагався відігратись ще до перерви, але пройти оборону суперника не зміг.

Господарі активно розпочали другий тайм. На 49-й хвилині удар Вінісіуса після прострілу Вальверде з правого флангу заблокував захисник. Через хвилину дальній удар Камавінги пройшов вище воріт. «Реал» практично не випускав «Барселону» з її половини поля. Проте гості організовано оборонялись і не дозволяли гравцям «Реала» виходити на ударні позиції. Всі спроби «вершкових» завантажити м’яч  у штрафний майданчик переривались захистом або голкіпером.

На 72-й хвилині «Барселона» втратила шанс збільшити рахунок. Захисники «Реала»  прогавили Кесс’є, той пробив, але влучив у партнера по команді. Якби не Фаті, то м’яч влетів би у вільний кут. Час невпинно спливав, а «Реалу» ніяк не вдавалось прорвати захист суперника. Не допомагали господарям і заміни. Лише на 90-й хвилині Родріго міг врятувати «Реал», але обвідний удар гравця «Реала» пройшов повз праву стійку.

• Реал — Барселона 0:1 (Мілітао, 26 (автогол)).

Матч у відповідь відбудеться у Барселоні 5 квітня. Другу півфінальну пару склали «Осасуна» та «Атлетік». Перший матч дуелі з рахунком 1:0 виграла «Осасуна».

Раніше Інформатор розповідав  про перемогу «Шахтаря» над «Минаєм» у матчі УПЛ. Також ми повідомляли про перебіг поєдинку Юнацької ліги УЄФА «Мілан» U-19 — «Рух» U-19.