«Реал» переміг «Інтер» а «Ліверпуль» розгромив «Аталанту» в матчах третього туру Ліги чемпіонів

Забивши три м'ячі за дев'ять хвилин «Ліверпуль» здобув впевнену перемогу в Італії.

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У вівторок, 3 листопада, відбулися матчі групового раунду розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21 в групах А, В, С і D. У матчах, що почалися о 19:55 «Шахтар» розгромно програв «Борусії»,а «Локомотив» і мадридський «Атлетіко» сильнішого не виявили.

У центральному матчі дня «Реал» приймав «Інтер». Господарі активніше почали зустріч і на 4-й хвилині голкіпер «Інтера» Ханданович перевів на кутовий удар Асенсио під перекладину. На 10-й хвилині «Інтер» провів свою атаку. Перішич навісив на Бареллу, м'яч від голови півзахисника італійського клубу зверху опустився на поперечину. Після потужного удару Відаля м'яч пройшов поруч зі штангою воріт «Реала».

На 23-й хвилині Бензема головою скинув на Вальверде, але його удар з відскоком від газону пройшов над поперечиною воріт Хандановича. А на 25-й хвилині Бензема перехопив передачу назад від Хакимі, і обігравши Хандановича, відправив м'яч у ворота «Інтера». На 33-й хвилині подача кутового з лівого флангу завершилася точним ударом головою Рамоса під дальню штангу. Через півтори хвилини Барелла п'ятою скинув під удар Мартінесу, і форвард «Інтера» відразу відправив м'яч у ворота Куртуа.

Початок другого тайму пройшов практично без небезпечних моментів. «Реал» більше володів м'ячем, а «Інтер» намагався контратакувати. На 68-й хвилині Мартінес головою скинув на Перішіча, і хорват ударом в дальній кут зрівняв рахунок. На 80-й хвилині Вінісіус з лівого флангу прострілив у штрафну «Інтера», і Родріго, підробивши м'яч, відправив його у ворота. «Реал» здобув важку перемогу, що стала для клубу першої на груповому етапі.

У поєдинку групи D «Аталанта» зустрілася з «Ліверпулем». Вже на другій хвилині Жота увірвався в штрафну, але його удар прийшовся в голкіпера «Аталанти» Спортьелло. На 15-й хвилині прийшов час воротареві «Ліверпуля» рятувати свою команду. Аліссон Бекер ногою відбив удар Мюріель, який намагався зловити голкіпера на протиході. А через хвилину Олександр-Арнольд вивів Жота один на один, і гравець «Ліверпуля» перекинув голкіпера «Аталанти». На 33-й хвилині Гомес зробив закид у штрафну «Аталанти». Жота спершу лівою ногою прийняв м'яч, а потім правою відправив його у ворота. Через три хвилини Спортьелло потягнув удар Мане з лінії штрафної.

На початку другого тайму «Ліверпуль» видав ударну десятихвилинку. На 47-й хвилині Салах зі своєї половини поля втік до воріт «Аталанти», і обігравши захисника, обвідним ударом відправив м'яч у сітку. Через дві хвилини Мане, отримавши передачу від Салаха, вийшов до воріт з лівого краю штрафного і підсік м'яч над Спортьелло. А на 54-й хвилині Жота обіграв вийшов на перехоплення голкіпера, і відправив п'ятий м'яч у вже порожні ворота «Аталанти».

• «Мідтьюлланн» - «Аякс» 1: 2 (Дрейер, 18 - Антоні, 1, Тадич, 13);
  • «Аталанта» - «Ліверпуль» 0 : 5 (Жота, 16, 33, 54, Салах, 47, Мане, 49)

У середу, 4 листопада відбудуться поєдинки Ліги чемпіонів ще в чотирьох групах. Свій поєдинок проведе і київське «Динамо». Суперником українського клубу стане «Барселона». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результатах матчів восьмого туру УПЛ,а також про поєдинки баскетбольної Суперліги .