Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
За його словами, цей проєкт варто розглядати як частину агресивної політики РФ
Глава Верховної Ради Дмитро Разумков закликав Конгрес США утримуватися від затвердження будь-яких угод, які будуть загрожувати енергетичній безпеці Європи і становити загрозу національним інтересам України і США. Зокрема, це стосується російського газопроводу "Північний потік-2".
Про це йдеться у відкритому листі Разумкова спікерці Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі, передає Інформатор із посиланням на пресслужбу парламенту.
"Висловлюю глибоку стурбованість триваючим будівництвом і можливим введенням в експлуатацію газопроводу "Північний потік-2", який Росія використовує як інструмент гібридної війни. Цей проєкт несе пряму загрозу енергетичній безпеці не лише України, а й усієї Європи", - зазначив він.
За словами Разумкова, газопровід є насамперед геополітичним проєктом, який покликаний сформувати енергетичну залежність ЄС від газової монополії РФ. Він також значно звужує шляхи диверсифікації поставок енергії європейським споживачам.
"Північний потік-2 іде врозріз із вимогами Третього енергетичного пакету ЄС і посилює можливості для Росії зловживати своїм домінуючим становищем на європейському енергетичному ринку", - повідомив спікер ВР.
Він підкреслив, що цей проєкт варто розглядати як частину агресивної політики, яку Росія розгортає не тільки проти України, а й проти всього західного світу.
"Добудова і введення в експлуатацію цього проєкту зробить можливим подальше нарощування Росією агресії проти України та потенційно проти інших європейських держав", - зазначив Разумков.
Глава ВР також закликав Конгрес США послідовно продовжувати політику санкцій, які б не допустили введення в експлуатацію газопроводу та, у випадку необхідності, розглянути можливість введення додаткових посилених санкцій проти юридичних і фізичних осіб, залучених до будівництва "Північного потоку-2".
Нагадаємо, раніше Німеччина і США розробили механізм захисту України від агресії РФ в енергетичній сфері.
Зазначимо, Україна в майбутньому може втратити мільярди доларів, якщо газопровід через Балтійське море почне функціонувати, оскільки відпаде необхідність експорту газу у великих обсягах через українську газотранспортну систему. Крім того, екс-радник Путіна заявив, що Росія може почати повномасштабну війну проти України після завершення будівництва «Північного потоку-2».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.