Рашистська техніка, що обстрілювала Сєвєродонецьк та Павлоград, «тактично трансформувалася в металобрухт»

Історія про те, як навіть від російських псевдоЗМІ зрідка може бути користь

Рашистська техніка, що обстрілювала Сєвєродонецьк та Павлоград, «тактично трансформувалася в металобрухт»

Українські військові допомогли рашистській техніці вирушити дослідити пекло.

У житті буває так, що навіть від тих, хто явно заслужив право на отримання квитка в один кінець у пекло, може бути користь адекватним людям. Саме таке сталося з рашистськими псевдоЗМІ, які чудово виконали роль коригувальників вогню для українських військових.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай розповів про знищення чергової партії рашистської техніки. Саме ці машини обстрілювали Сєвєродонецьк та Павлоград. Тепер те, що від неї залишилося, можна сміливо нести до металобрухту. Все це завдяки чудовій роботі російської пропаганди, яка у своєму прагненні показати своїх невдах у хоч якось вигідному світлі, підписали смертний вирок екіпажу цих машин і тим, хто знаходився від них у безпосередній близькості.

«Вихвалялися, а тепер і в пакети збирати нічого. Відео рашистів не викладатиму, вистачить і двох скріншотів, і то – лише з подяки, що коректували нам вогонь», – зазначив Сергій Гайдай.

На кадрах вище ви можете бачити ті самі пари кадрів рашистських спроб показати свою «невбивну техніку», а на відео – оперативне спростування цього твердження.

Нагадаємо, що з'явилися нові докази, що ракетний удар по залізничному вокзалу в Краматорську здійснила саме рашистська федерація.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити