Головна
Україна
Політика
21:41, 21 Червня
Информатор UA

Интро

Російські окупанти сьогодні, 21 червня, обстріляли Харківську область, в результаті чого загинули 15 мирних мешканців і ще 16 отримали поранення. Серед загиблих 8-річна дитина, а її мати поранена. Як передає Інформатор, про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Увечері рашисти обстріляли Чугуївську громаду. За попередніми даними, 6 цивільних загинули та 4 поранені, але дані ще оновлюються. У Харкові в результаті денного обстрілу загинули 5 мирних мешканців і ще 11 поранені. Ще 3 загиблих у Золочівській громаді. Також у селі Безруки Харківському районі внаслідок обстрілу загинула 8-річна дитина, яка в той час перебувала на подвірї будинку. Її мати отримала поранення. Прокуратура розпочала розслідування. Раніше ми розповідали про нелюдські умови життя в окупованих селах Херсонщини: без ліків, комунікацій та зі снарядами біля будинків. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписати на канал у Viber можна

Рашисти вбили обстрілами 15 мирних мешканців Харківської області, серед загиблих - дитина

Читать на русском
Рашисти вбили обстрілами 15 мирних мешканців Харківської області, серед загиблих - дитина

Також постраждала її мати

Російські окупанти сьогодні, 21 червня, обстріляли Харківську область, в результаті чого загинули 15 мирних мешканців і ще 16 отримали поранення. Серед загиблих — 8-річна дитина, а її мати поранена.

Як передає Інформатор, про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Увечері рашисти обстріляли Чугуївську громаду. За попередніми даними, 6 цивільних загинули та 4 поранені, але дані ще оновлюються.

У Харкові в результаті денного обстрілу загинули 5 мирних мешканців і ще 11 поранені. Ще 3 загиблих — у Золочівській громаді.

Також у селі Безруки Харківському районі внаслідок обстрілу загинула 8-річна дитина, яка в той час перебувала на подвір‘ї будинку. Її мати отримала поранення. Прокуратура розпочала розслідування.

Раніше ми розповідали про нелюдські умови життя в окупованих селах Херсонщини: без ліків, комунікацій та зі снарядами біля будинків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.