Рашисти на Луганщині готують школярів до участі у війні: ситуація в регіоні

Ворог продовжує свої спроби прорвати оборону ЗСУ

Рашисти на Луганщині готують школярів до участі у війні: ситуація в регіоні

Протистояння на Луганщині продовжується, і наші воїни не збираються пропускати ворога.

Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, – передає Інформатор.

Ворог продовжує спроби прорвати оборону наших захисників, а також веде обстріли населених пунктів. За минулу ніч зафіксовано сім ракетних ударів та 11 обстрілів з артилерії та РСЗВ. Крім цього, зафіксовано спроби організації танкових наступів. За 21 серпня наші воїни відбили 5 масованих атак ворога, а ще за шістьма напрямками продовжуються бої. 

Під прицілом рашистів – цивільна інфраструктура. Тільки за минулу добу рашисти здійснили авіаудари поблизу 3 населених пунктів на межі Луганської та Донецької областей. 

Наслідки обстрілів Луганщини з боку росіян. Джерело - Сергій Гайдай
Наслідки обстрілів Луганщини з боку росіян. Джерело - Сергій Гайдай
Наслідки обстрілів Луганщини з боку росіян. Джерело - Сергій Гайдай
Наслідки обстрілів Луганщини з боку росіян. Джерело - Сергій Гайдай

Крім цього, рашисти й далі вдаються до злочинів проти людяності в цілому, а також дітей окремо. Продовжується примусова мобілізація чоловіків призовного віку – навіть працювати вже майже нікому. Наприклад, з шахти у Довжанську забрали 430 працівників. 

Росіяни почали готувати до війни навіть дітей. У Біловодському районі в день 225-річчя утворення села Новодеркул провели «урочисте прийняття присяги та посвячення в учасники воєнно-патріотичного руху «Молода гвардія», де 30 дітей шкільного віку змусили дати присягу. 

Навряд-чи вони розуміли наслідки цієї вистави, а от їхні батьки – так, проте все одно відпустили своїх дітей на цей цирк. Водночас, жителі Луганська повідомляють про часті випадки зникнення дітей 14-18 років. Рашисти затримують їх без всяких причин, і тримають, поки за ними не прийде батько чи брат. Останніх потім ставлять перед вибором: якщо не затримана дитина піде воювати, то тоді ви. Терор росіян в усій його огидності.

Нагадаємо, що в ОП прогнозують, що росіяни ще більше старатимуться виторгувати собі "перерву" через дефіцит кадрів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити