"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
З 1 липня в Україні повертають 20% ПДВ на паливо та акциз, який діяв до початку повномасштабної війни
Мережі автозаправних станцій (АЗС) планують підвищити ціни на паливо, адже з 1 липня повернуться довоєнні податки на паливо. Згідно з повідомленням засновника групи "Прайм" Дмитра Льоушкіна, зростання цін пов'язане з поверненням 20% ПДВ на акциз на бензин, який діяв до війни.
Льоушкін на своїй сторінці у Фейсбуці зазначає, що повернення 20% ПДВ призведе до зростання цін на паливо від 7 до 10 гривень, залежно від ринкових котирувань на той момент. Він також додав, що збільшення цін на паливо не буде пропорційним росту цін на АЗС. Частину підвищення компенсують зниженням маркетингових знижок, а решту відсікатимуть від будь-яких бонусів.
Засновник групи "Прайм" додав, що мережі АЗС почнуть підвищувати ціни на пальне з вже середини червня, щоб закупити нову партію палива до введення повоєнних податків. Це означає, що українці, які сподіваються запастися дешевим паливом протягом червня, можуть зіткнутися зі зростанням цін раніше, ніж очікувалося.
До початку повномасштабного вторгнення Україна отримувала 70% нафтопродуктів з рф та Білорусі. Зараз пальне постачається з Європи. Директор ПАТ "Укрнафта" Сергій Корецький висловив думку, що Україні потрібно видобувати 10 млн тонн нафти щорічно, щоб перейти на свій бензин. За останні роки Україна видобувала нафту на рівні 1,7 млн тонн. Перехід на власний бензин вважається довгостроковою перспективою і включає проєкти з видобутку нафти onshore (на Сході та Заході) та offshore (в Азовському та Чорному морях). За планами, обсяг видобутку нафти планується подвоїти до 3 млн тонн у 2027 році.
Раніше "Інформатор" писав, чому українці обирають бензин, але не мають права визначатися з газом та електроенергією. Також повідомляли, де найдорожче і найдешевше паливо в ЄС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.