Головна
Україна
Події
00:58, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Російські окупанти ввечері 28 листопада обстріляли Дніпро. Ворог завдав удару по місту кількома ракетами. Про це повідомляє глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. З його слів, загарбники поцілили у приватне підприємство. "Знищені виробничі приміщення. Зайнялася пожежа. Працюють усі служби", - розповів Резніченко. Глава ОВА додав, що наразі деталі обстрілу з’ясовуються. Що сказав у своєму вечірньому зверненні про окупантів президент України Ось це і є справжня суть тих випадкових товаришів, які заволоділи Росією, зазначив Зеленський. "У них після 20 років правління на значній частині їхньої ж держави така розруха, ніби там пройшла війна. А це не війна – це вони пройшли", - сказав глава держави.  Президент продовжив, вони ні на що не здатні, окрім розрухи. "Це все, що вони полишають по собі. І те, що вони роблять зараз проти України, – це їхнє намагання помститись. Помститись за те, що українці вже неодноразово захищали себе від них", - додав Зелегський.  Він наголосив, Україна ніколи не буде місцем для розрухи. Україна ніколи не прийме порядків від цих товаришів з Москви. "Зробимо все, щоб відновити кожен зруйнований окупантами об’єкт, кожен будинок, кожне підприємство", - заявив президент. Нагадаємо, російські загарбники продовжують безславно помирати в Україні. У Луганській області їхні втрати є дуже "швидкими". Підрозділи окупантів "тануть" на очах. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ракетний удар по Дніпру: окупанти поцілили у приватне підприємство

Читать на русском

Ввечері 28 листопада росіяни завдали ракетного удару по Дніпру

Читать на русском
Ракетний удар по Дніпру: окупанти поцілили у приватне підприємство
Ракетний удар по Дніпру

Ввечері 28 листопада росіяни завдали ракетного удару по Дніпру

Російські окупанти ввечері 28 листопада обстріляли Дніпро. Ворог завдав удару по місту кількома ракетами.

Про це повідомляє глава Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

З його слів, загарбники поцілили у приватне підприємство.

"Знищені виробничі приміщення. Зайнялася пожежа. Працюють усі служби", - розповів Резніченко.

Глава ОВА додав, що наразі деталі обстрілу з’ясовуються.

Що сказав у своєму вечірньому зверненні про окупантів президент України

Ось це і є справжня суть тих випадкових товаришів, які заволоділи Росією, зазначив Зеленський.

"У них після 20 років правління на значній частині їхньої ж держави така розруха, ніби там пройшла війна. А це не війна – це вони пройшли", - сказав глава держави. 

Президент продовжив, вони ні на що не здатні, окрім розрухи.

"Це все, що вони полишають по собі. І те, що вони роблять зараз проти України, – це їхнє намагання помститись. Помститись за те, що українці вже неодноразово захищали себе від них", - додав Зелегський. 

Він наголосив, Україна ніколи не буде місцем для розрухи. Україна ніколи не прийме порядків від цих товаришів з Москви.

"Зробимо все, щоб відновити кожен зруйнований окупантами об’єкт, кожен будинок, кожне підприємство", - заявив президент.

Нагадаємо, російські загарбники продовжують безславно помирати в Україні. У Луганській області їхні втрати є дуже "швидкими". Підрозділи окупантів "тануть" на очах.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.