Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У засіданні, що відбулося у Брюсселі, взяв участь по відеозв'язку Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський
Рада Європейського Союзу погодила план із 10 пунктів підтримки українських біженців. Він також стосується країн ЄС, які приймають основну частину з них.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Deutsche Welle.
«Цей план передбачає створення платформи ЄС для реєстрації всіх, хто прибуває та подається на тимчасовий захист», – пояснила єврокомісарка із внутрішніх справ Ільва Йоханссон перший пункт схваленого плану.
Наразі ця реєстрація відбувається лише в рамках кожної держави Євросоюзу, без обміну інформацією між національними системами. План також передбачає розробку заходів щодо протидії експлуатації українських біженців кримінальними угрупованнями.
Окремий пункт стосується прийому дітей, у тому числі тих, хто прибув на територію ЄС без дорослих. Рада ЄС вирішила активувати спеціальну платформу протидії криміналу, щоб уникнути загроз безпеці. За даними єврокомісарки, кількість біженців з України, які прибувають на територію ЄС, скорочується. Якщо у пікові дні прибувало понад 200 тисяч людей, то зараз йдеться про 40 тисяч. Загалом до Євросоюзу приїхало 3,8 мільйона українських біженців, з яких половина — діти.
Нагадаємо, США готові прийняти до 100 тисяч біженців з України. Крім того, майже півмільйона українських біженців страждають через психічні розлади.
Також Інформатор писав, як отримати компенсацію за поселення переселенців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.