Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Парламентар вважає, що причиною відсторонення є те, що він назвав керівника ОП Андрія Єрмака "фсбешною гнидою" в його присутності
У четвер, 23 лютого, Верховна рада ухвалила рішення про відсторонення позафракційного народного депутата Гео Лероса від участі в засіданнях. Він вже встиг прокоментувати цю заборону. Рішення підтримав 261 парламентар.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк. Так, як Рада працює зараз в режимі безперервного засідання, то Лероса позбавили участі до кінця поточної сесії (це початок вересня 2023 року) або припинення воєнного стану і відповідно зміну спецрежиму роботи Ради під час війни.
"Тобто на скоріш за все на пів року", - сказав Железняк.
Лерос нагадав, що був позаштатним радником глави держави Володимира Зеленського з 24 червня 2019 до 20 березня 2020 року. Він нібито виступив проти дій президента Україні та без вагань відмовився від "місця під сонцем".
"Хочеться, щоб ті хто зараз, за вказівкою Офіса президента України, мовчать про свавілля, яке відбувається, спитали себе, чи такою вони уявляли перемогу Революції Гідності. Сьогодні Верховна рада відсторонила мене до кінця року від засідань, через те, що я посмів відвертого агента Кремля Андрія Єрмака назвати "фсбешною гнидою" в його присутності, та присутності "найвеличнішого імператора", - написав Лерос.
8 лютого Лерос під час засідання парламенту висунув вимогу посадити у в'язницю главу Офісу президента Андрія Єрмака, сказавши: "Коли фсбешна гнида Єрмак сяде за державну зраду?". Це пролунало у присутності президента України Володимира Зеленського. Варто додати, керівник Офісу президента України Єрмак та глава держави не коментували витівку Лероса. Це – не перший інцидент із Леросом. У листопаді 2021 року він вдався до публічних образ і непристойних жестів на адресу керівництва країни. Під час виступу Лерос показав середній палець у бік, де сидів Зеленський. 11 листопада 2021 року до Лероса навідалися співробітники Державного бюро розслідувань та Генеральної прокуратури України. Привід – вручення підозри за грубе порушення громадського порядку (ч. 1 ст. 296) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді 68 тисяч гривень штрафу або арешт на 6 місяців, або обмеження волі на 5 років. Натомість суд відмовився відправляти Лероса під цілодобовий домашній арешт, його відпустили під особисте зобов'язання.
Нагадаємо, нардеп Трухін написав заяву про складання мандату, парламент підтримав припинення його повноважень. Крім того, Медведчук подав позов проти Верховної ради.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.