“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ситуація з правами людини на території окупованого півострову погіршується
Україна зіткнулася з особливою жорстокістю і неповагою до прав людини. З моменту окупації у 2014 році Російською Федерацією Кримського півострова порушення прав людини стали невід'ємною частиною об'єктивної реальності, набули системного і масового характеру.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу прокуратури Автономної Республіки Крим .
Колонізація Криму
З початку окупації Росія переселила на півострів від 172 до 500 тисяч росіян. Кількість внутрішньо переміщених з півострова осіб стрімко зростає: за офіційною статистикою, на сьогодні це 47 120 осіб, хоча фактично таких осіб значно більше.
"Атмосфера тотального терору у Криму - це частина політики держави-окупанта, яка спрямована на зміну демографічного складу населення. Кінцева мета такої політики полягає у витісненні громадян України, незгодних з окупаційним режимом, і заселення півострова громадянами РФ, що є серйозним порушенням норм міжнародного гуманітарного права ", - заявив керівник прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний.
Незаконне утримання політв'язнів та сфабриковані справи
Триває примусове переміщення засуджених та політичних в'язнів до Російської Федерації. В даний час встановлено 475 громадян України,які незаконно утримуються або містилися у пенітенціарних установах на території РФ. Порушення відбуваються у відношенні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які також незаконно переміщаються до РФ.
Яскравий приклад того, як держава-окупант протиправно використовує систему кримінального правосуддя для переслідування кримчан за релігійними ознаками, так звана справа "Хізб ут-Тахрір".
Підконтрольні РФ суди виносять вироки за сфабрикованими звинуваченнями, позбавляючи кримчан права на справедливий суд. За даними прокуратури автономії, в рамках "справ Хізб ут-Тахрір" не менше 77 громадян України незаконно позбавлені волі.
Тиск на церкву
Продовжує зазнавати утисків і Кримська єпархія Української Православної Церкви.Митрополит Сімферопольський і Кримський Климент отримав чергову вимогу від "окупаційної адміністрації РФ" про демонтаж храму УПЦ "Неопалима Купина" у місті Євпаторія. Дії окупантів спрямовані на дискримінацію єдиною українською релігійної громади на півострові і встановлення монополії РПЦ Московського патріархату на релігію у Криму.
Кожен факт порушення прав людини на окупованій території півострову фіксується прокуратурою автономії у відповідних кримінальних процесах для реалізації покарання винних, з використанням як національних, так і міжнародних механізмів.
Нагадаємо, міжнародний суд отримав 14 повідомлень про порушення прав у Криму та ОРДЛО. Крім того, суд в Криму засудив до 19 років колонії власника телеканалу ATR Іслямова.
Також Інформатор писав, що суд продовжив арешт чотирьом фігурантам справи «Хізб ут-Тахрір».