Боріс Джонсон - про антиукраїнську риторику Трампа:
«Ми повинні визнати, що він слухає багато сміття про Україну. У нього є люди, які говорять йому на вухо нісенітниці про війну, про першопричини війни, про НАТО. Ми всі знаємо, що це маячня, але він це чує».
Війна в Україні
СУМАРНІ ОРІЄНТОВНІ ВТРАТИ ПРОТИВНИКА НА
1098 ДЕНЬ.
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Репер розповів Дудю, як заочно вступив до лав Територіальної оборони Києва
Чи надовго Ілон Маск затримається у Білому домі?
Журнал "Time" вийшов з обкладинкою, на якій Маск вже сидить за столом президента США. Між тим все частіше кажуть, що Трамп доручить хазяїну Tesla зробити всю брудну роботу, а потім скаже йому остаточне прощавай. Що думаете ви?
голосів
Росія знову фабрикує фейки
Cуджанці розповіли Інформатору, як Кремль вигадав масові вбивства в Руському Порічному
Що слухає Україна
10 найпопулярніших пісень за даними Apple Music
1
Abracadabra
Lady Gaga
2
Ау ау
Sasha Norova, Adam
3
Інстинкт
Loboda
4
Повод
Morgenshtern
5
Дом
Morgenshtern
6
Красный флаг
Morgenshter
7
Врубай
Parfeniuk
8
Не расслабляйся
Skryptonite
9
Пустой вокзал
Morgenshtern
10
Кульбаби
Tonya Matvienko
Це ж було вже!
Чому, як і перед початком вторгнення, про кінець війни пишуть на Заході, а Київ все заперечує
Невже історія й справді циклічна чи українську владу нічого не навчило?
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
612.16
DOGECOIN (DOGE)
0.21
THETA (THETA)
1.12
LITECOIN (LTC)
111.5
BITCOIN (BTC)
88822.12
Теорія рукостискань
у Києві ТРЦ Gulliver об'єднав Валерія Залужного й Дмитра Мєдвєдєва
ПʼЯТІРКА НАЙБАГАТШИХ ЛЮДЕЙ СВІТУ
за версією Bloomberg
1
Ілон Маск
$432 млрд
2
Джефф Безос
$239 млрд
3
Марк Цукерберг
$207 млрд
4
Ларрі Елісон
$192 млрд
5
Бернар Арно
$176 млрд
Як Мін'юст проґавив кібератаку
Про вразливість реєстрів знали ще восени 2020 року
Великий наступ за участі КНДР на Курщині
Росіян в атаку ведуть колонами та на квадроциклах, у полоні багато кримчан, які розчарувалися в Путіні, корейці готуються
Понад 1000 днів минуло від початку повномасштабного вторгнення
Як ви вважаєте, скільки ще триватиме війна?
голосів
Це лохотрон, а не евакуація!
Репортаж Інформатора з Сумщини, де через обстріли примусово евакуюють мешканців
Замість рідного дому - нестерпні умови, одноразове харчування та відсутність виплат
1000 днів війни у цифрах та спогадах
Youtube Україна на часі
Мешканці Курщини: для Путіна ми ніщо
РЕПОРТАЖ ІНФОРМАТОРА З СУДЖІ
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО - НЕ ЙДИ
Зараз слухають і кайфують - прем'єра кліпу
Свого часу і я переживала такі емоції у 18 років коли не могла бути зі своїм чоловіком, але я його відпустила щоб потім через 8 років стати його дружиною та подарувати трьох дітей! Ця пісня автобіографічна, музика та текст писала відштовхуючись від мого минулого.Свого часу і я переживала такі емоції у 18 років коли не могла бути зі своїм чоловіком, але я його відпустила щоб потім через 8 років стати його дружиною та подарувати трьох дітей! Ця пісня автобіографічна, музика та текст писала відштовхуючись від мого минулого.
Підземна тюрма ТЦК на Закарпатті
Історія Олександра Литвина
Заброньованого чоловіка з Дніпра затримали біля Говерли, звинуватили у спробі незаконного перетину кордону та тримали у ТЦК міста Хуст
ТОП-10 найпотужніших економік світу
За даними Світового банку
1
США
$27 360,935 млрд.
2
Китай
$17 794,782 млрд.
3
Німеччина
$4 456,081 млрд.
4
Японія
$4 212,945 млрд.
5
Індія
$3 549,919 млрд.
6
Велико-британія
$3 340,032 млрд.
7
Франція
$3 030,904 млрд.
8
Італія
$2 254,851 млрд.
9
Бразилія
$2 173,666 млрд.
10
Канада
$2 140,086 млрд.
Підпал авто ЗСУ
Кому саме спецслужби РФ через ресурси з працевлаштування пропонують легкі гроші за злочин против оборони держави: розслідування Інформатора
Під виглядом людини, яка шукає швидкий заробіток, наш кореспондент Ігор Рець поспілкувався в соцмережах з російськими вербувальниками та зробив висновки, що можуть бути корисні для безпеки ваших дітей та друзів
Кулінарний рецепт від Інформатора
Обійдемося без мідій: готуємо клем-чаудер, як на Алясці
До класичного рецепту кладуть мідії, але ми приготуємо альтернативний варіант цього вершково-рибного супу, як на Алясці – з горбушею й минтаєм – за рецептом популярного українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка.
QR-коди на службі шахраїв: злочинці малюють пастки для українців просто на вулицях
Шахраї підмінюють QR-коди на офіційних інформаційних табличках або просто розміщують їх в громадських місцях
Кіберполіція застерігає українців від шахраїв, які видурюють кошти через фішингові QR-коди в громадських місцях
В Україні активізувалася шахрайська схема, пов’язана з підміною QR-кодів у загальнодоступних місцях. Зловмисники використовують фішингові сайти, щоб отримати дані банківських карт громадян. Про це 25 лютого повідомили у Департаменті кіберполіції Національної поліції України.
Шахраї підмінюють QR-коди на офіційних інформаційних табличках або просто розміщують їх в громадських місцях. Скануючи такі коди, користувачі потрапляють на підроблені сайти, що імітують реальні онлайн-сервіси. У результаті зловмисники можуть отримати доступ до банківських даних і викрасти кошти. Найчастіше такі випадки трапляються у місцях, де люди активно використовують QR-коди для швидких оплат: під час паркування, оплати громадського транспорту, входу на заходи чи здійснення благодійних внесків.
Візуально відрізнити якісно підроблений код від справжнього складно, тому головна порада – завжди перевіряти адресу сайту перед введенням будь-яких конфіденційних даних. Щоб уберегтися від шахраїв, варто дотримуватися кількох правил:
скануйте QR-коди лише з надійних джерел – уникайте кодів, розміщених на випадкових наклейках, листівках або рекламних оголошеннях.
перед скануванням перевіряйте наклейку – звертайте увагу на можливі сліди підміни (додатковий шар, нерівні краї, інший шрифт).
використовуйте функцію попереднього перегляду посилання – більшість смартфонів дозволяють побачити URL перед переходом.
завжди звертайте увагу на вебадресу після переходу за QR-кодом – навіть якщо сайт виглядає переконливо, будь-які відмінності в домені можуть бути ознакою шахрайства.
перевіряйте наявність захищеного з’єднання (https://) – якщо сайт не має сертифіката безпеки, вводити на ньому будь-яку інформацію небезпечно.
не вводьте банківські дані на невідомих сайтах та без необхідності.
якщо ви виявили підозрілий QR-код – повідомте адміністрацію закладу, службу підтримки або правоохоронні органи.
використовуйте віртуальні або тимчасові картки для онлайн-платежів – це допоможе уникнути значних фінансових втрат у разі витоку фінансових даних картки.
Якщо ви стали жертвою шахрайства - негайно зверніться до банку для блокування картки та подайте електронне звернення до кіберполіції за посиланням.
Як ворог та шахраї полюють на рідних осіб, зниклих безвісти за особливих обставин
Ворог та шахраї використовують вразливість рідних та їхнє бажання дізнатися бодай якусь інформацію про долю рідної особи, яка зникла безвісти. Вони знають, що людина в такому емоційному стані готова піти на великі жертви заради можливості відновити контакт з близькою людиною. Що може вимагати шахрай:
Гроші, неіснуючі борги. Шахраї знають, що рідні зниклих безвісти військових можуть отримувати від держави немалі суми соціальних виплат, у тому числі «бойові виплати», які складають від 30 до 100 тис. грн. Для цього вони можуть просити обміняти інформацію про місцеперебування родича на велику суму грошей. Також злодії можуть вимагати у жертви неіснуючі борги.
Банківські реквізити, персональні дані. Шахрай може вимагати доступ до банківських реквізитів зниклого захисника або рідних, щоб мати доступ до його соціальних виплат. Також шахрая можуть цікавити дані військовослужбовців (ПІБ, підрозділ, звання, статус), банківські реквізити. Вони зазвичай просять надіслати фото документів та інші особисті дані.
Вербування. В зоні особливої уваги шпигуна – рідні осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, які працюють у державних закладах, підприємствах критичної інфраструктури, воєнної промисловості, фінансових установах, IT-компаніях. Вони можуть вербувати рідних для вивідування державної таємниці або іншої важливої для держави інформації.
Інформація для ворога. Найчастіше за нею звертаються агенти ворожих спецслужб. Це може бути, наприклад, вимога про надання місць дислокації військових об’єктів, критичної інфраструктури, державних закладів, підприємств воєнної промисловості, фінансових установ, торгово-розважальних комплексів.
Участь у проросійських мітингах. Представники ворожих спецслужб можуть пропонувати або змушувати рідних брати участь у мітингах, які дестабілізуватимуть ситуацію в країні, в обмін на бодай якусь інформацію про зниклу особу.
Візуальні матеріали інтимного характеру.Шахраї можуть пропонувати інформацію про зниклого в обмін на фото-, відео контент інтимного характеру. Далі ці матеріали шахрай може використовувати як предмет шантажу для рідних військовослужбовців.
Як захистити себе від шахраїв
Перевіряйте джерела інформації. Завжди уточнюйте, хто саме пропонує допомогу. Використовуйте лише офіційні ресурси, зокрема сайти державних органів або перевірені організації, які займаються питаннями звільнення військовополонених.
Захищайте особисті дані. Не передавайте конфіденційну інформацію незнайомцям, уникайте розкриття персональних даних у соціальних мережах, навіть у приватних повідомленнях.
Будьте обачними з підозрілими пропозиціями. Остерігайтеся фінансових запитів, пов’язаних зі звільненням чи пошуком зниклих осіб. Державні органи та офіційні волонтерські організації не стягують оплату за інформацію чи допомогу.
У разі підозри на шахрайство звертайтеся до кіберполіції онлайн через електронне звернення. Також можна звернутися до найближчого відділу Нацполіції або зателефонувати за номерами 112, 102.
Для передачі інформації про потрапляння близької людини в полон або здачі біологічних зразків ДНК-профілю можна звернутися до Нацполіції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.