Головна
Україна
Політика
00:15, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україна разом із союзниками мають готуватись до подальших спроб кремля зруйнувати критичну інфраструктуру України. За його словами, путін хоче використати зиму як зброю проти нашої держави.  Про це він сказав на прес-конференції у Бухаресті 29 листопада, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ". “Президент путін намагається зруйнувати енергетичну й газову інфраструктури та зупинити надання базових послуг українцям. Чинячи так на початку зими, він демонструє, що хоче використати зиму як зброю проти України. Це - жахливо, й ми повинні бути готовими до подальших атак”, - зазначив Столтенберг. Він додав, що цей фактор вплинув на те, що країни НАТО посилили підтримку України, бо необхідно захиститися від "такого жахливого типу війни".  “Союзники надають сучасні системи протиповітряної оборони та інші системи, які можуть реагувати на загрози, які становлять різні типи дронів, керованих та балістичних ракет. Я очікую, що одним із меседжів зустрічі глав МЗС країн НАТО у Бухаресті буде потреба подальшого нарощування поставок як протиповітряних систем, так і запасних частин, навчання та боєприпасів до різноманітних систем протиповітряної оборони, оскільки нам треба допомогти Україні захиститися від такого жахливого типу війни”, - сказав генсек НАТО. СТАН ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ Попри постійні обстріли енергетичної інфраструктури, наша енергосистема вийшла з важкої системної аварії. Вся магістральна високовольтна інфраструктура працює. Єдине, досі є проблеми в розподільчих мережах обленерго. Тому, щоб тримати її в балансі, продовжують діяти як планові, так і аварійні відключення споживачів. Все це - наслідки атаки рашистів 23 листопада. Через обстріли вся країна пережила блекаут (хоча й не повний, як уточнюють представники влади). Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко 25 листопада заявив, що для переходу до стандартних графіків відключень знадобиться від п'яти днів до тижня. А от для повного відновлення енергосистеми до довоєнного рівня знадобиться декілька років.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Путін хоче використати зиму як зброю, ми повинні бути готовими до подальших атак - Столтенберг

Читать на русском

Саме через це країни НАТО посилили підтримку України

Читать на русском
Путін хоче використати зиму як зброю, ми повинні бути готовими до подальших атак - Столтенберг
Єнс Столтенберг

Саме через це країни НАТО посилили підтримку України

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Україна разом із союзниками мають готуватись до подальших спроб кремля зруйнувати критичну інфраструктуру України. За його словами, путін хоче використати зиму як зброю проти нашої держави. 

Про це він сказав на прес-конференції у Бухаресті 29 листопада, передає Інформатор з посиланням на "Укрінформ".

“Президент путін намагається зруйнувати енергетичну й газову інфраструктури та зупинити надання базових послуг українцям. Чинячи так на початку зими, він демонструє, що хоче використати зиму як зброю проти України. Це - жахливо, й ми повинні бути готовими до подальших атак”, - зазначив Столтенберг.

Він додав, що цей фактор вплинув на те, що країни НАТО посилили підтримку України, бо необхідно захиститися від "такого жахливого типу війни". 

“Союзники надають сучасні системи протиповітряної оборони та інші системи, які можуть реагувати на загрози, які становлять різні типи дронів, керованих та балістичних ракет. Я очікую, що одним із меседжів зустрічі глав МЗС країн НАТО у Бухаресті буде потреба подальшого нарощування поставок як протиповітряних систем, так і запасних частин, навчання та боєприпасів до різноманітних систем протиповітряної оборони, оскільки нам треба допомогти Україні захиститися від такого жахливого типу війни”, - сказав генсек НАТО.

СТАН ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СИСТЕМИ В УКРАЇНІ

Попри постійні обстріли енергетичної інфраструктури, наша енергосистема вийшла з важкої системної аварії. Вся магістральна високовольтна інфраструктура працює. Єдине, досі є проблеми в розподільчих мережах обленерго. Тому, щоб тримати її в балансі, продовжують діяти як планові, так і аварійні відключення споживачів.

Все це - наслідки атаки рашистів 23 листопада. Через обстріли вся країна пережила блекаут (хоча й не повний, як уточнюють представники влади). Директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко 25 листопада заявив, що для переходу до стандартних графіків відключень знадобиться від п'яти днів до тижня. А от для повного відновлення енергосистеми до довоєнного рівня знадобиться декілька років

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.