Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабну війну проти України
Очільник Кремля володимир путін планує виступити з посланням до федеральних зборів. Це спільне засідання державної думи та ради федерації росії. Подія може відбутись 20 або 21 лютого.
Про це пишуть російські пропагандистські ЗМІ. Одне з джерел сказало, що "послання може відбутися 20 або 21 лютого", а інше повідомило про високу ймовірність того, що диктатор виступить у двадцятих числах лютого. За словами іншого співрозмовника, його послання не заплановано на 24 лютого.
Як пише "Радіо Свобода", речник диктатора Дмитро Пєсков заявив, що робота над підготовкою послання путіна парламенту не припинялася. На запитання, чи цей захід може відбутися до 24 лютого, він відповів: "Щодо термінів виголошення послання своєчасно проінформуємо".
Звернення до федеральних зборів – ритуальний виступ, якого важко уникнути. Воно прописане в Конституції рф. Це той мінімум, на який путін готовий піти, адже там немає комунікації чи діалогу. Він вийде, зачитає промову з листка і все. Варто зазначити, що увага до цієї події прикута, адже у березні 2014 року під час такого послання він попросив держдуму дозволити використовувати збройні сили росії в Україні, після чого відбулася анексія Криму та війна на Донбасі.
Наприкінці 2022 року путін скасував два важливі заходи. Йдеться про його щорічну прес-конференцію та звернення до федеральних зборів. У британській розвідці вважають, що скасування спілкування з журналістами пов’язане із занепокоєнням Кремля щодо поширення антивоєнних настроїв у росії. Зокрема, через страх позапланових запитань про війну проти України. Звичайна публічна телефонна лінія з путіним також не відбулася. До того ж генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що 2022 рік був роком невдач для очільника Кремля. Він також назвав дві головні помилки путіна. Детальніше про них читайте тут.
Раніше ми писали, що путіна визнали «невдахою року». Крім того, публічна поява путіна підігріла чутки про його тяжкий стан здоров’я.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.