"Прожили би якось": подруга окупанта пропонує сховати чоловіка від війни на будівництві - перехоплення ГУР

Читать на русском

Жінки окупантів дізнаються через знайомих про нульову мобілізацію в рф, коли на місце збору потрібно явитися через 4 години після повістки

Читать на русском
Перехоплення
Окупанти не розуміють принципів війни і розповідають про жорстокі мобілізаційні заходи в рф

Жінки окупантів дізнаються через знайомих про нульову мобілізацію в рф, коли на місце збору потрібно явитися через 4 години після повістки

Дружина російського загарбника обговорює з чоловіком примусову мобілізацію населення рф та схеми по ухиленню від участі в бойових діях. Вона зазначила, що від подруг дізналась про так звану "нульову мобілізацію". Та обговорює з окупантом "Льошею" шляхи його порятунку від загибелі у війні. З розмови стає зрозумілим, що у мобілізованих немає жодних прав.

Про це вона заявила у телефонній розмові, яку опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України. Жінка під час розмови губиться й часто плутає не тільки військові терміни, але й точність почутих слів від подруг, у кожної з яких на війні перебуває хтось з рідних. 

"Микиту ще не відправили? Який мужик знає. У резерві типу... це у нас же є... цей чат, їх також ще не відпустили, Льошо. У нас є чат, вона сказала, що ваших почали відпускати у відпустки. Але типу їм сказали, що ось вони сходять у відпустку, а потім вийдуть днів через [нерозбірливо]. І знаєш, що хочу тобі сказати, у мене на роботі ось вчора зміну здавала жінка Єршова, ну, як... стара.. І вона каже, що її сину (у неї двоє синів. Один Микита, зі мною працює в бригаді. А інший - Максим, він не знаю де) Максиму прийшла повістка. Я кажу: мабуть, щоб дані звірити. Вона каже - ні,  він ходив до воєнкомату, йому сказали, що якщо почнеться ця нульова мобілізація, я не зрозуміла про що вони, і типу впродовж 4 годин йому буде треба з'явитися на місце відправлення", - каже розгублена жінка.

За словами подружки окупанта, "нульова мобілізація" - це немовби неофіційна назва швидкої відправки на фронт. І нічого з цим не можна зробити.

"Ну, реве також, каже, що незрозуміло коли це буде. Але ось прийшла [повістка] не для поточнення даних. А ще знаєш, що каже, що у нього раніше по здоров'ю стояла категорія Б, а ось нещодавно він прийшов у військомат, а у нього якимось боком стоїть вже категорія А. Він взагалі там ох*рєл". 

При цьому окупанти, навіть попри шалені умови мобілізації, встигають отримувати  військові звання. І при нагоді завжди встигають цим похвалитися.

"Ну, вона каже, що він там лейтенантом був. Там ще щось таке, коли служив. Зв'язківець, виходить. Це може через це... Я їй кажу: що ви будете робити, вона каже, що типу, а що постійно переховуватися? Йому на комбінат прийшла повістка не для поточнення даних".

Також одним з можливих шляхів того, щоб не воювати, обговорюють "звільнення". Але і тут є нюанси. Якщо дали "відпустку", мовляв, все рівно треба відмічатися у військоматі. А у всіх інших випадках - заводять кримінальне провадження.

"Льохі треба було звільнятися, прожили би якось, я би раніше на роботу, ти сидів би у декреті. Знайшли би щось. Спокійно би на неофіційній роботі працював би. Не знайшли б тебе. Пішов би будівництвом займатися, і все", - ділиться своїми планами жінка окупанта.

 

Окупанти жаліються рідним на втрати та нерозуміння війни

Військові рф жаліються на значні втрати особового складу. Вони все частіше у розмовах обговорюють наслідки війни і доходять висновків, що їхня країна не виграє у війні проти України. Також загарбники не задоволені станом своєї армії та нелогічними діями командування.

Також військові рф не перестають жалітись на своє командування та великі втрати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову, де російський солдат розповів про наступ на Купʼянськ, великі втрати та жорстоке поводження командира. Розмову військовий вів зі своїм другом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.