Головна
Світ
13:56, 5 Липня
Информатор UA

Интро

рф хотіла зменшити присутність НАТО біля своїх кордонів, але як і в усіх інших своїх цілях, досягла протилежного. Відповідне повідомлення зявилося на офіційній сторінці Finland at NATO, передає Інформатор. Посли країн, що входять до НАТО, 5 липня офіційно підписали протоколи щодо прийняття Фінляндіїї та Швеції до лав Альянсу. Церемонію підписання документів проводили в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. Генсек НАТО Єнс Столтенберг до початку церемонії підписання заявив, що ця подія є історичним моментом для Фінляндії, Швеції і самого НАТО. Він додав, що Альянс готовий приймати до своїх лав нових членів. Двері НАТО залишаються відчиненими для європейських демократій, які готові та бажають зробити свій внесок у нашу спільну безпеку, заявив Столтенберг. One more important step forward. ⁰Today, #NATO Allies signed the Accession Protocols for 🇫🇮 and 🇸🇪. We want to extend a sincere thank you to all Allies.The next step on the road towards membership is the ratification process in all national parliaments.#FinlandNATO pic.twitter.com/lUHKBPkncy Finland at NATO (@FinMissionNATO) July 5, 2022 Підписували документи за участі міністрів закордонних справ Фінляндії та Швеції. Обидві країни вже завершили переговори щодо вступу. Далі протоколи про приєднання цих країн направлять для ратифікації в усі країни НАТО. Зроблять це відповідно до їхніх національних процедур. Заявки на вступ в Альянс Фінляндія та Швеція подали 18 травня. До цього вони три місяці бачили, що робить росія на українській землі, та як ця країна-терорист погрожує всім навколо. Варто зазначити, до цього Швеція тримала нейтралітет приблизно 200 років. Фінляндія ж притримувалась його кілька останніх десятиліть. Країни, що не хотіли бути причетними до жодного обєднання, через росію вирішили змінити своє ставлення до Альянсу. Прийняття цих країн до НАТО деякий час було під питанням. Усе через те, що Туреччина наклала вето на процес. Проте, на червневому саміті у Мадриді вона вирішила зняти його, та пропустити Фінляндію та Швецію далі. Нагадаємо, що ЄС планує повну відбудову України: 500 мільярдів євро та найкраща експертиза. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Протоколи щодо вступу Швеції та Фінляндії в НАТО офіційно підписані

Читать на русском
Протоколи щодо вступу Швеції та Фінляндії в НАТО офіційно підписані

Країни стали ще на крок ближче до вступу в Альянс

рф хотіла зменшити присутність НАТО біля своїх кордонів, але як і в усіх інших своїх цілях, досягла протилежного.

Відповідне повідомлення з’явилося на офіційній сторінці Finland at NATO, – передає Інформатор.

Посли країн, що входять до НАТО, 5 липня офіційно підписали протоколи щодо прийняття Фінляндіїї та Швеції до лав Альянсу. Церемонію підписання документів проводили в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі. 

Генсек НАТО Єнс Столтенберг до початку церемонії підписання заявив, що ця подія є історичним моментом для Фінляндії, Швеції і самого НАТО. Він додав, що Альянс готовий приймати до своїх лав нових членів. 

«Двері НАТО залишаються відчиненими для європейських демократій, які готові та бажають зробити свій внесок у нашу спільну безпеку», – заявив Столтенберг. 

Підписували документи за участі міністрів закордонних справ Фінляндії та Швеції. Обидві країни вже завершили переговори щодо вступу. Далі протоколи про приєднання цих країн направлять для ратифікації в усі країни НАТО. Зроблять це відповідно до їхніх національних процедур.

Заявки на вступ в Альянс Фінляндія та Швеція подали 18 травня. До цього вони три місяці бачили, що робить росія на українській землі, та як ця країна-терорист погрожує всім навколо. 

Варто зазначити, до цього Швеція тримала нейтралітет приблизно 200 років. Фінляндія ж притримувалась його кілька останніх десятиліть. Країни, що не хотіли бути причетними до жодного об’єднання, через росію вирішили змінити своє ставлення до Альянсу. 

Прийняття цих країн до НАТО деякий час було під питанням. Усе через те, що Туреччина наклала вето на процес. Проте, на червневому саміті у Мадриді вона вирішила зняти його, та пропустити Фінляндію та Швецію далі. 

Нагадаємо, що ЄС планує повну відбудову України: 500 мільярдів євро та найкраща експертиза.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.