Головна
Україна
Події
21:55, 2 Червня
Информатор UA

Интро

Швеція оголосила про четвертий пакет військової допомоги для України. Він включає протикорабельні ракети, протитанкову зброю та інше озброєння.  Як передає  Інформатор  про це у соцмережах написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль. "Швеція оголосила про рішення надати Україні четвертий пакет допомоги, до якого входять протикорабельні ракети, протитанкова зброя, гвинтівки та боєприпаси", - зазначив він. Шмигаль додав, що сьогодні в інтерв'ю шведському виданню Dagens Nyheter наголосив, що Україна не зацікавлена ​​в ударах по території Росії. "Ворог веде варварську війну на нашій землі. Тому наша мета – захистити свою країну та людей", - сказав він.  Також глава уряду наголосив, що окрім фінансової та військової допомоги Україна потребує й підтримки Швеції у питанні прискореного вступу України до Європейського Союзу. "Це стане жестом великої солідарності з українським народом", – резюмував він. Нагадаємо, раніше Фінляндія та Швеція офіційно подали заявку на вступ до НАТО. Це рішення було викликане вторгненням росії в Україну, процес вступу займе лише кілька тижнів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Протикорабельні ракети та протитанкова зброя: Швеція оголосила новий пакет допомоги Україні

Читать на русском

Також Україна просить Швецію сприяти прискореному вступу до ЄС

Читать на русском
Протикорабельні ракети та протитанкова зброя: Швеція оголосила новий пакет допомоги Україні

Також Україна просить Швецію сприяти прискореному вступу до ЄС

Швеція оголосила про четвертий пакет військової допомоги для України. Він включає протикорабельні ракети, протитанкову зброю та інше озброєння. 

Як передає  Інформатор  про це у соцмережах написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Швеція оголосила про рішення надати Україні четвертий пакет допомоги, до якого входять протикорабельні ракети, протитанкова зброя, гвинтівки та боєприпаси", - зазначив він.

Шмигаль додав, що сьогодні в інтерв'ю шведському виданню Dagens Nyheter наголосив, що Україна не зацікавлена ​​в ударах по території Росії.

"Ворог веде варварську війну на нашій землі. Тому наша мета – захистити свою країну та людей", - сказав він. 

Також глава уряду наголосив, що окрім фінансової та військової допомоги Україна потребує й підтримки Швеції у питанні прискореного вступу України до Європейського Союзу. "Це стане жестом великої солідарності з українським народом", – резюмував він.

Нагадаємо, раніше Фінляндія та Швеція офіційно подали заявку на вступ до НАТО. Це рішення було викликане вторгненням росії в Україну, процес вступу займе лише кілька тижнів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.