Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Створення гри російські пропагандисти пояснюють тим, що вони нібито бачать потребу у проєктах, які показують сучасну історію Росії
В Росії створили комп'ютерну гру про війну в Україні та геноцид українців "Лучшие в аду". Пропагандисти називають цей проєкт не лише розважальним, а й соціально значущим. Трейлер відеогри вийшов 15 квітня.
Про це пишуть російські ЗМІ. Зазначається, що гру випустила російська студія з Владивостока NoName Company. Розробка росіян присвячена подіям на фронті в Україні та нібито заснована на реальних історіях російських загарбників.
Творці "Лучших в аду" кажуть, що гра "патріотично спрямована". Її створення пояснюють тим, що вони нібито бачать потребу у проєктах, які показують сучасну історію Росії. Повідомляється, що натхненням для сюжету став пропагандистський фільм про бійців ПВК "Вагнер".
За даними росЗМІ, гравець нібито гратиме за вагнерівця-штурмовика. Варіанту обрати гру за бійця ЗСУ немає. Зазначається, що під час створення гри начебто використали штучний інтелект.
У Головному управлінні розвідки України розповіли, що Росія витрачає близько 58 мільярдів рублів на рік (або $500 млн доларів США) для фінансування своєї внутрішньої пропаганди. Йдеться лише про ті кошти, які виплачують блогерам, власникам Telegram-каналів, артистам та різноманітним організаціям, щоб вони писали "путінську правду" про війну в Україні.
В ГУР пояснюють, що виділені Москвою мільярдні бюджети вказані організації зобов’язувались витратити на внутрішню пропаганду з метою формування лояльної до режиму Путіна громадської думки та виправдання агресії РФ проти України. Крім того, частина контенту спрямована на свідомість військовослужбовців РФ - Путіну потрібно більше солдатів, а тим, хто вже на війні, слід задурити голови.
Нагадаємо, в Україні загинув пропагандист РФ Семен Єрьомін з видання "Известия". Про місце та обставини смерті не повідомляється.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.