«Прометей» зіграв із «Миколаївом», «Дніпро» зустрівся з «Будівельником»: результати матчів баскетбольної Суперліги

Ігровий тиждень Суперліги продовжився поєдинками у чотирьох містах України.

"Миколаїв" вперто чинив опір у першій половині матчу, але провалив третю чверть. «Кривбас» у рівному поєдинку із «Запоріжжям» здобув важливу гостьову перемогу.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор.

У п'ятницю, 14 січня, відбулися чотири матчі Суперліги. Лідер регулярного чемпіонату "Прометей" зустрівся з аутсайдером Суперліги "Миколаєвом". Безумовним фаворитом поєдинку вважався «Прометей», і на підтвердження свого статусу господарі швидко повели +7. Проте "Миколаїв" не виглядав приреченим. Гості відіграли відставання і навіть вийшли вперед. Але перша чверть все одно залишилася за «Прометеєм» – 25:23. У другій десятихвилинці "Прометей" знову пішов у відрив, але "Миколаїв" знову наздогнав суперника. На перерву команди пішли за переваги команди господарів лише в одне очко. Третя чверть розставила на свої місця. "Миколаїв" вже не зміг втримати "Прометей" і за 10 хвилин програв 15 очок. У заключній чверті «Прометей» свого вже не прогаяв і відсвяткував чергову перемогу.

У Запоріжжі однойменний баскетбольний клуб приймав "Кривбас". Гості одразу захопили ініціативу та повели у рахунку. "Запоріжжя" ненадовго вийшло вперед, але "Кривбас" повернув собі лідерство і не упускав його до кінця першої чверті, яку виграв 15:13. У другій десятихвилинці лідер змінювався практично після кожної успішної атаки. Також рахунок неодноразово був нічийним. Нічим результат залишився і після завершення першої половини матчу. За не дуже результативної гри команди за перші дві чверті набрали по 29 очок. Після перерви гравці «Запоріжжя» стали точніше діяти на завершальній стадії атак, і, як наслідок, відірвалися від суперника на 5 очок. Четверта чверть почалася з ривка гостей 10:0, і тепер уже «Кривбас» вів +5. "Запоріжжя" зрівняло рахунок, але на цьому успіхи господарів закінчилися. «Кривбас» знову вирвався вперед і не дозволив супернику наздогнати себе.

Київський «Будівельник» здійснив візит до «Дніпра». Рахунок у матчі влучним триочковим кидком відкрив гравець «Будівельника» Браун. «Дніпро» зміг вийти вперед лише у середині першої чверті. Потім господарі збільшили відрив до дев'яти балів, а стартову десятихвилинку виграли 25:19. Друга чверть пройшла у рівній боротьбі, завершилася внічию 20:20 та впливу на підсумковий результат першої половини матчу не справила. Після перерви «Дніпро» продовжував утримувати невелику перевагу у рахунку. У другій половині третьої чверті господарі помітно додали та збільшили відрив до п'ятнадцяти очок. У «Будівельника» попереду було ще десять хвилин, щоби врятувати гру. Проте «Дніпро» діяв дисципліновано, не припускався грубих помилок і в результаті не залишив супернику жодних шансів на успіх.

Завершували ігровий день «Харківські Соколи» та «Черкаські Мавпи». Гості ні в чому не поступалися харків'янам, які розташувалися значно вище в турнірній таблиці. Більшість стартової десятихвилинки в рахунку вели саме «Черкаські Мавпи». Перевага "Черкаських Мавп" трималася на рівні 4-5 очок, але до кінця чверті "Харківські Соколи" скоротили відставання до одного бала. У першій половині другої чверті лідерство постійно переходило з рук до рук. Потім «Харківські Соколи» змогли закріпити успіх та виграли першу половину матчу з рахунком 47:45. Після перерви гості продовжили опір і незабаром самі вирвалися вперед. Але точні триочкові кидки Зечевича та Німця знову вивели харків'ян у лідери протистояння. У середині четвертої чверті «Харківські Соколи» зробили ривок 8:0, що й визначило результат поєдинку. Наздогнати суперника гості вже не змогли, і зазнали поразки.

• "Прометей" - "Миколаїв" 103:84 (25:23, 24:25, 29:14, 25:22);
  • "Запоріжжя" - "Кривбас" 66:71 (13:15, 16:14, 20:16, 17:26);
  • "Дніпро" - "Будівельник" 89:78 (25:19, 20:20, 22:16, 22:23);
  • "Харківські Соколи" - "Черкаські Мавпи" 90:75 (22:23, 25:22, 22:20, 21:10);

Наступні матчі Суперліги відбудуться 15 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про результат першого матчу збірної України з гандболу на чемпіонаті Європи

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.