«Прометей» в домашньому поєдинку обіграв «Тернопіль»

У регулярному чемпіонаті командам залишилося зіграти по одному матчу.

«Тернопіль» першим з клубів Суперліги завершив регулярний чемпіонат. «Прометей» наздогнав «Дніпро», і тепер доля другого місця вирішиться в очному протистоянні команд в останньому турі.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 6 травня, відбувся поєдинок розіграшу баскетбольної Суперліги. У Кам'янському «Прометей» приймав «Тернопіль». Відкрив рахунок у матчі гравець «Тернополя» Югба. Гості взагалі досить жваво розпочали поєдинок і незабаром повели 10: 0. «Прометей» набрав перші очки лише на 4-й хвилині - точним кидком відзначився Стефенс. Однак вже на 8-й хвилині гри господарі вийшли вперед і виграли першу чверть 18:14.

У другій десятихвилинці вже «Тернопіль» довго не міг провести результативну атаку. Нарешті, на 4-й хвилині Кальніченко реалізував штрафні кидки, на що «Прометей» відповів триочковим кидком Петрова. У середині другої чверті господарі вигравали з різницею у 7 очок. «Прометей» продовжив збільшувати відрив і виграв першу половину матчу 36:24.

Після перерви «Прометей» збільшив свою перевагу у рахунку до вісімнадцяти очок. Однак «Тернопіпь» не здався, і став швидко скорочувати відставання. На 9-й хвилині Кальніченко зрівняв рахунок, але все ж після 30-ти хвилини гри господарі вигравали 53:49.

«Тернопіль» пручався до 4-ї хвилини заключної чверті. Потім «Прометей» остаточно взяв нитки гри до своїх рук. За дві хвилини до кінця поєдинку господарі вели +17 і спокійно завершили матч впевненою перемогою. «Тернопіль» завершив регулярний чемпіонат на 6-му місці і в першому раунді плей-офф зіграє з «Запоріжжям», а «Прометей» в поєдинку з «Дніпром» визначить володаря другого місця.

• «Прометей» - «Тернопіль» 82:63 (18:14, 18:10, 17:25, 29:14).

Матчі останнього туру регулярного чемпіонату Суперліги відбудуться 9-го травня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про вихід «Манчестер Сіті» і «Челсі» до фіналу Ліги чемпіонів, про результати перших поєдинків 25-го туру УПЛ,а також про матчі баскетбольної Суперліги .