«Прометей» розібрався з «Будівельником», «Київ-Баскет» поступився «Запоріжжю»

Обидва столичні клуби програли свої виїзні матчі.

«Прометей» вперше у сезоні обіграв «Будівельник». БК «Запоріжжя» розгубив перевагу у 22 очки, але все ж виграв у лідера Суперліги.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У четвер, 29 квітня, відбулися два матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У Кам'янському пройшов поєдинок «Прометей» - «Будівельник». «Прометей» займає третю сходинку турнірної таблиці, але не залишає надій потіснити «Дніпро» з другого місця.

Перші очки господарям приніс точний кидок Сидорова. Буртт зрівняв рахунок, а Бєліков повернув лідерство «Прометею». Рівна боротьба тривала до 4-ї хвилини, а потім господарі почали йти у відрив. Різниця в рахунку швидко росла і незабаром досягла чотирнадцяти очок. Першу чверть «Прометей» виграв з дворазовим перевагою - 32:16.

У другій чверті «Будівельник» став грати точніше в завершальній стадії атак і надійніше під своїм кільцем. Як наслідок, різниця в рахунку стала поступово скорочуватися. На 7-й хвилині команди влаштували перестрілку з дальньої дистанції. На триочкові кидки Джонсона Джуніора і Звонова господарі відповіли влученнями Липового та Стефенса. І все ж відсоток влучень у «Прометея» був вище, що дозволило команді виграти першу половину матчу 47:38.

До середини третьої чверті «Прометей» збільшив свою перевагу до п'ятнадцяти очок. Еванс довів різницю до +17, але міні-ривок «Будівельника» дозволив скоротити відставання до десяти балів. Після тридцяти хвилин ігрового часу табло показувало 69:57 на користь господарів майданчика.

Після кидка Вона на другій хвилині четвертої чверті господарі повернули перевагу у 17 очок. Далі гра проходила за своєрідною «схемою»: «Будівельник» скорочував різницю до тринадцяти - «Прометей» повертав +17. У підсумку «Прометей» здобув впевнену перемогу, лише трохи не дотягнувши до позначки у 100 очок.

На майданчику палацу спорту «Юність» «Запоріжжя» приймало «Київ-Баскет». Близнюк вивів гостей вперед, але «Запоріжжя» зробило ривок і вже незабаром вигравало 15: 2. Гравці «Київ-Баскета» грішили неточними кидками, реалізувавши 3 з 12. У «Запоріжжя» цей показник був набагато вище. Наприклад, гравці «Запоріжжя» закинули 5 дальніх кидків з шести. Так що господарі цілком закономірно виграли першу чверть з рахунком 30:14.

«Київ-Баскет» так і не прийшов до тями після стартового натиску господарів майданчика. На 3-й хвилині другої чверті різниця в рахунку зросла до 18-ти очок. За дві хвилини до кінця першої половини матчу господарі вигравали вже 22 очки. У другій чверті результативність «Запоріжжя» впала майже вдвічі, але це не завадило команді піти на перерву, маючи за плечима солідну перевагу - 47:28.

До середини третьої чверті, після кидка Мішули, кияни скоротили відставання до 14-ти очок. Гравці «Запоріжжя» демонстрували безкомпромісність і настрій на боротьбу. Так під своїм щитом в боротьбі за відскік Тихонов не пошкодував навіть партнера - Мальчевський відлетів від більш потужного одноклубника як від кам'яної стіни. А гості тим часом все ближче підбиралися до суперника. Мессі скоротив різницю до восьми очок, а Близнюк, закинувши триочковий з сиреною, і зовсім до п'яти.

На 3-й хвилині заключної чверті Янг зрівняв рахунок, а через хвилину Павлов вивів «Київ-Баскет» вперед. Янг додав ще два очка, але за дві хвилини до кінця основного часу Мальчевський триочковим кидком повернув лідерство «Запоріжжю». За 12 секунд до фінальної сирени господарі вигравали +1. Кеффі закинув чотири штрафних поспіль і закріпив успіх запорізького клубу.

• «Прометей» - «Будівельник» 98:78 (32:16, 15:22 22:19, 29:21);
  • «Запоріжжя» - «Київ-Баскет» 79:74 (30:14, 17:14, 14:28, 18:18).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 30 квітня і 1 травня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати півфінальних матчів Ліги Чемпіонів,про поєдинки УПЛ,зіграних 28 квітня, а також про матчі баскетбольної Суперліги .