«Прометей» переміг «Дніпро» і вийшов до фіналу плей-офф Суперліги

Чемпіон України сезону 2020/21 склав свої повноваження.

«Прометей», вигравши у другому домашньому матчі, вибив з плей-офф чемпіона України минулого сезону. Майбутній фінал стане для «Прометея» першим в історії клубу.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ.

У п'ятницю, 4 червня, відбувся четвертий поєдинок півфінальної серії плей-офф між «Прометеєм» і «Дніпром». «Прометей» лідирував в серії до трьох перемог з рахунком 2: 1 і в сьогоднішньому поєдинку міг забезпечити собі вихід до фіналу Суперліги.

Перші очки в матчі заробив гравець «Прометея» Петров, вигравши силову боротьбу на щиті. «Дніпро» відповів двома триочковими кидками Закурдаєва і повів у рахунку. До середини чверті гості лідирували з різницею у 4 очки, але через хвилину вже «Прометей» вів + 4. Господарі втримали перевагу, завершивши першу чверть з рахунком 23:19 на свою користь.

На третій хвилині другої чверті перевага команди господарів зросла до дев'яти очок. Команди обмінялися точними дальніми кидками Стефенса ( «Прометей») і Купера ( «Дніпро»), а потім Стефенс данком завершив атаку. Гравці «Прометею» зробили більше підбирань і менше втрат, що в сумі з великим відсотком реалізації кидків дозволило їм виграти першу половину матчу 43:36.

Третя чверть розпочалася з результативних дій Кравцова і мінус 5 для «Дніпра». Майерс ледь не зламав щит «Дніпра», данком поклавши м'яч у кошик. У гравців команди гостей пішли триочкові кидки, і різниця в рахунку скоротилася до двох балів. Однак кінцівку чверті краще провів «Прометей», збільшивши відрив до шести очок.

Санон скоротив відставання «Дніпра» до трьох очок. Але ближче підібратися до суперника чемпіону України не вдавалося. Всередині заключної десятихвилинки команди розділяла дистанція в усі ті ж три бали. Однак через дві хвилини цих балів стало вже дев'ять. «Дніпро» відіграв шість очок і за 38 секунд до кінця четвертої чверті програвав мінус 3. Сидоров закинув два штрафних, а атака «Дніпра» результату не принесла. Лукашов додав ще два точні кидки з лінії штрафних, знявши питання про переможця як матчу, так і півфінальної серії в цілому.

• «Прометей» - «Дніпро» 86:79 (23:19, 20:17, 26:27, 17:16), рахунок в серії 3: 1.

«Прометей» став першим фіналістом серії плей-офф Суперліги сезону 2020/21. Суперником команди з Кам'янського стане переможець п'ятого матчу серії між «Київ-Баскетом» і «Запоріжжям», який відбудеться у столиці України 6 червня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України над Північною Ірландією і про оголошення Андрієм Шевченком заявки збірної України на Євро-2020, про результати матчів чемпіонату світу з хокею з шайбою в елітному дивізіоні, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.