«Прометей» обіграв «Запоріжжя» в першому матчі фінальної серії

У баскетбольній Суперлізі стартував фінал плей-офф.

«Прометей» розпочав фінальну серію з великої домашньої перемоги. Гравці «Запоріжжя», можливо, не відновилися після півфіналу і провалили третю чверть.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У середу, 9 червня, відбувся перший поєдинок фінальної серії плей-офф між «Прометеєм» і «Запоріжжям». Обидва клуби вийшли до фіналу Суперліги вперше у своїй історії. У півфінальних серіях БК «Запоріжжя» з рахунком 3: 2 обіграв переможця регулярного чемпіонату «Київ-Баскет», а «Прометей» вибив,на той момент чинного чемпіона України, «Дніпро». У регулярному чемпіонаті команди здобули по дві перемоги, причому не тільки вдома, але і в гостях.

Матч проходив на домашньому майданчику «Прометея» у Кам'янському. Рахунок в поєдинку наддалеким кидком відкрив гравець «Запоріжжя» Грицак. Гостям тією ж монетою відплатив Стефенс. «Запоріжжя» повело 7: 3, і в середині чверті гості вигравали вже 5 очок. На 8-й хвилині Лукашов зрівняв рахунок, а завершилася перша десятихвилинка 21:20 на користь «Прометея».

На початку другої чверті лідер змінювався кілька разів. Потім «Прометею» вдалося відірватися від суперника на 5 очок. Господарі продовжували вести в рахунку і до перерви довели свою перевагу до восьми балів.

Рашад Он точним триочковим кидком відзначив своє повернення до складу «Прометея» після травми. А його партнери по команді тим часом збільшили різницю в рахунку до сімнадцяти очок. Гравці «Запоріжжя» намагалися наздогнати суперника, але не завжди могли пройти оборонні редути «Прометея». У гравців команди господарів пішли дальні кидки, і до кінця третьої чверті відрив становив 22 очки.

«Прометей» виглядав свіжіше і впевненіше у своїх силах, а у гравців «Запоріжжя» відчувалася втома після 5-матчевого протистояння з «Київ-Баскетом» у півфінальній серії. Господарі часто проводили довгі розіграші м'яча, практично повністю використовуючи відведений на атаку час. Гості ж грішили неточними кидками, що не могло не позначитися на результаті. Навіть MVP регулярного чемпіонату «запорожець» Майкл Кеффі регулярно промахувався з вигідних позицій. В таких умовах «Прометей» спокійно привів матч до логічного завершення і повів в серії до трьох перемог 1: 0.

• «Прометей» - «Запоріжжя» 85:57 (21:20, 21:14, 23: 9, 20:14), рахунок в серії - 1: 0.

Другий матч «Прометея» і «Запоріжжя» також пройде у Кам'янському, 11 червня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України в матчі зі збірною Кіпру, про тріумф збірної Канади на чемпіонаті світу з хокею, а також про матчі півфінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.