Прийдуть з погрозами і танками: Подоляк прокоментував запрошення РФ на річницю висадки у Нормандії

Читать на русском

За його словами, деякі західні політики хочуть повернутися у "солодкі довоєнні часи"

Читать на русском
Запрошення РФ на річницю висадки у Нормандії
Подоляк прокоментував запрошення РФ на річницю висадки у Нормандії. Колаж: Інформатор

За його словами, деякі західні політики хочуть повернутися у "солодкі довоєнні часи"

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що запрошення Росії на міжнародні заходи буде спрямоване на посилення агресії держави-терориста. Вона всюди приносить “русский мир” з танками, а також погрожує всьому світу.

Про це він написав у соцмережі X (Twitter). Таким чином він відреагував на рішення Франції запросити Росію на річницю висадки у Нормандії. 

За його словами, деяким західним політикам хочеться “повернутися у солодкий довоєнний час”, коли вони боялися РФ, але вели з нею справи. Однак він зауважив, що “це не спрацює”.

“Сьогодні РФ скинула усі декоративні маски, повернула на обличчя гримасу ненависті і хоче просто вбивати, нападати, знищувати. Тому будь-яке запрошення Росії на будь-який захід (зустрічі на вищому рівні, святкування, ігри, дискусії) завжди спрямоване на стимулювання агресії, заохочення до вбивств, максимізацію геноцидної складової війни”, – наголосив Подоляк.

Заступник Єрмага додав, що своїми діями Росія демонстративно ображає сучасну гуманістичну цивілізацію. Через це він закликав не запрошувати Москву на будь-які міжнародні заходи, адже росіяни “обов'язково прийдуть з погрозами і танками”.

Висадка у Нормандії – 80 річниця

Відомо, що 6 червня 2024 року світ відзначатиме 80-річчя величної події, яка вважається як одна з найвизначніших у всій історії війн – висадка союзників у Нормандії. Ця операція, яка відбулася 6 червня 1944 року, стала поворотним моментом у Другій світовій війні та багато в чому вирішило долю Європи.

Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація, що влада Франції має намір запросити Росію на вшанування цієї дати. Водночас офіційних коментарів на цю тему поки що не було. Ні Париж, ні Москва не підтверджували дану інформацію. 

Нагадаємо, що за результатами опитувань, 51 % французів у віці з 18 по 25 років заявляють про готовність воювати на території України, якби це було потрібне для захисту Франції. Ініціативу президента Емануеля Макрона з надсилання французької армії для участі у війні з Росією підтримує 31 % опитаних молодих громадян. При тому у поколінні французів 50+ таку стратегію підтримує 17 % респондентів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.