Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Шахрайство та підробка документів - ось що інкримінують Геннадію Лагуті
Геннадій Лагута, колишній очільник Херсонської обласної адміністрації, отримав підозру від Служби безпеки України у п'ятницю, 3 лютого. Він обіймав посаду з жовтня 2021 по липень 2022 року. Чоловіка підозрюють у шахрайстві та підробці документів.
Як повідомляє пресслужба СБУ, колишній посадовець привласнив автомобіль, який під час повномасштабного вторгнення йому надали у тимчасове безоплатне користування.
"Навесні 2022 року, у найгарячіший момент вторгнення рашистів, чиновник сам звернувся до місцевої підприємниці з проханням надати йому позашляховик «для службових цілей». З патріотичних мотивів, маючи бажання допомогти, жінка погодилася виділити йому транспортний засіб. Втім у липні 2022 року посадовець скористався її відсутністю в Україні та вирішив приватизувати автомобіль через приватного нотаріуса.Таким чином, він отримав від нотаріуса довіреність, яка уповноважила його розпоряджатися даним авто. Далі посадовець «продав» цей автомобіль своєму підлеглому – керівнику патронатної служби Херсонської ОВА, а на наступний день той «перепродав» його своєму керівнику назад", - йдеться у повідомленні.
Наразі на транспортний засіб накладено арешт. У ході експертизи встановлено, що на «нотаріальній довіреності» поставлено підроблений підпис підприємниці. Якщо суд визнає Лагуту винним, експосадовцеві загрожує позбавлення волі до дванадцяти років з конфіскацією майна.
У СБУ також зазначають, що це лише один з епізодів правопорушень Геннадія Лагути.
Чистки серед посадовців тривають
Правоохоронці також оголосили підозру посадовцю Міністерства оборони України, оскільки вважають його причетним до розкрадання при будівництві казарм для ЗСУ. До оборудки причетні колишній керівник Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ та старший офіцер відділу технічного нагляду за будівництвом вказаної установи.
Служба безпеки України повідомила про викриття посадовців митницьких злочинних схем у Чернівецькій та Одеській областях. Держслужбовці на місцевих митницях вимагали гроші з бізнесу та волонтерів за те, аби не створювати зайві штучні перешкоди їхній діяльності. Для отримання хабарів використовували посередників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.