Головна
Життя
Здоров'я
05:12, 29 Вересня
Информатор UA

Интро

Сезон застуди та грипу мало для кого - явище минуче. Осінь та зима - то повсякчас хворе голо та закладений ніс. Як відрізнити застуду від грипу та що варто тримати в домашній аптеці окрім цілющого меду та лимонів - дізнавався Інформатор. Зниження температури повітря, вітри й часті дощі в осінній період призводять до переохолодження організму, це призводить до зниження імунітету, і як наслідок - нежить, кашель, біль у горлі та підвищена температура. Застуда може стати серйозно завадити нашим планам і вдарити по гаманцю. Аби не лікуватися що два дні, медики радять берегтись. Профілактика на першому місці Сон. Щоб не отримати виснаження налаштуйте режим праці та відпочинку. Найважливіше сон - не менше 7-8 годин на добу, оскільки саме тоді наша імунна система працює, а організм ніби перевантажується. Якщо організму недостатньо сну вірогідність вірусних та бактеріальних інфекцій зростає. Харчування. Перш за все, раціон має бути різноманітним та наповненим. Після літнього різноманіття продуктів, не забувайте про овочі й фрукти з осіннього циклу. Крім того, включайте в щоденне меню більше риби, яєць мяса, та кисломолочних продуктів. Споживайте багато рідини. Корисними будуть як різноманітні супи, так і настої шипшини, травяні та імбирні чаї. Відпочинок. Тут варто все ж віддати перевагу прогулянкам на свіжому повітрі. Це не лише зміцнить імунітет, а й підніме настрій й освіжить думки. Спорт. Готуйте сани влітку. Загартованому організму - віруси й простуди не страшні. Проте, до цього процесу потрібно готуватися задовго до початку холодів. Але восени, все ще корисними залишаються пробіжки й підтримка фізичної форми вдома. Ліки, які потрібно зберігати в аптечці Якщо уникнути хвороби не вдалося, її можна полегшити. До складу домашньої аптечки входить мінімальний набір ліків, який повинен бути завжди під рукою: Знеболюючі та жарознижуючі препарати: парацетамол, ібупрофен, німесулід. Ці препарати можуть використовуватись при зубному та головному болі. Ліки від застуди засоби, що пригнічують кашель, відхаркувальні та протизапальні та противірусні засоби. Краплі для носа з фізіологічним розчином. Льодяники від болю в горлі. Сорбенти: активоване вугілля. Та засоби для пероральної регідратації при отруєнні, проносі, блюванні. Щоб не захворіти: Одягайтеся відповідно до погоди. Уникайте стресів. Провітрюйте приміщення. Не перевантажуйте свій організм. Нагадаємо, раніше Інформатор дізнавався чи чекати бабиного літа цієї осені.

Привіт, застудо?! Як підготуватися до сезону болячок

Привіт, застудо?! Як підготуватися до сезону болячок

Читать на русском

Розпочався сезон грипу. Ось як підготуватися

Читать на русском
Привіт, застудо?! Як підготуватися до сезону болячок

Розпочався сезон грипу. Ось як підготуватися

Сезон застуди та грипу мало для кого - явище минуче. Осінь та зима - то повсякчас хворе голо та закладений ніс. Як відрізнити застуду від грипу та що варто тримати в домашній аптеці окрім цілющого меду та лимонів - дізнавався Інформатор.  

Зниження температури повітря, вітри й часті дощі в осінній період призводять до переохолодження організму, це призводить до зниження імунітету, і як наслідок - нежить, кашель, біль у горлі та підвищена температура. Застуда може стати серйозно завадити нашим планам і вдарити по гаманцю. Аби не лікуватися що два дні, медики радять берегтись.  

Профілактика на першому місці

 1. Сон. Щоб не отримати виснаження – налаштуйте режим праці та відпочинку. Найважливіше сон - не менше 7-8 годин на добу, оскільки саме тоді наша імунна система працює, а організм ніби перевантажується. Якщо організму недостатньо сну вірогідність вірусних та бактеріальних інфекцій зростає. 

 2. Харчування. Перш за все, раціон має бути різноманітним та наповненим.  Після літнього різноманіття продуктів, не забувайте про овочі й фрукти з осіннього циклу. Крім того, включайте в щоденне меню більше риби, яєць м’яса, та кисломолочних продуктів. Споживайте багато рідини.  Корисними будуть як різноманітні супи, так і настої шипшини, трав’яні та імбирні чаї.

 3. Відпочинок. Тут варто все ж віддати перевагу прогулянкам на свіжому повітрі. Це не лише зміцнить  імунітет, а й підніме настрій й освіжить думки.

 4. Спорт. Готуйте сани влітку. Загартованому організму - віруси й простуди не страшні. Проте, до цього процесу потрібно готуватися задовго до початку холодів. Але восени, все ще корисними залишаються пробіжки й підтримка фізичної форми вдома. 


Ліки, які потрібно зберігати в аптечці

Якщо уникнути хвороби не вдалося, її можна полегшити. До складу домашньої аптечки входить мінімальний набір ліків, який повинен бути завжди під рукою: 

 1. Знеболюючі та жарознижуючі препарати: парацетамол, ібупрофен, німесулід. Ці препарати можуть використовуватись при зубному та головному болі.

 2. Ліки від застуди — засоби, що пригнічують кашель, відхаркувальні та протизапальні та противірусні засоби. 

 3. Краплі для носа з фізіологічним розчином.

 4. Льодяники від болю в горлі.

 5. Сорбенти: активоване вугілля. Та засоби для пероральної регідратації при отруєнні, проносі, блюванні.


Щоб не захворіти: 

 • Одягайтеся відповідно до погоди.

 • Уникайте стресів.

 • Провітрюйте приміщення.

 • Не перевантажуйте свій організм. 

Нагадаємо, раніше Інформатор дізнавався чи чекати бабиного літа цієї осені. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.