Головна
Життя
07:02, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Інформатор попросив відомого народного синоптика Володимира Деркача з містечка Камінь-Каширський на Волині поділитися своїми прогнозами щодо погоди у жовтні. На жаль, вони невтішні, адже бабине літо під питанням. Чому так відбувається? Інформатор уже повідомляв, що гідрометцентр обіцяє відносно теплий, хоча й дощовий вересень. Подібна погода буде й упродовж другого місяця осені.  Якщо вірити народним прикметам, середня температура на початку жовтня буде такою ж, як і у вересні. Наприкінці першої декади місяця варто очікувати потепління. Але тепла погода встановиться в Україні ненадовго — до свята Покрови (14 жовтня). Якщо “бабине літо” взагалі настане, то воно прийде саме в цей проміжок часу.   "Після свята почне заходити холодне повітря, зросте ймовірність опадів. Та все ж у третій декаді варто очікувати десь на три відносно теплих і погожих  дні", — каже пан Володимир.  Що відомо про народного синоптика? Володимир Деркач перейняв методи прогнозу погоди у відомого письменника та журналіста, теж волинянина, Володимира Лиса. Виняткове значення у його передбаченнях відіграє спостереження за погодою в період від 25 грудня до 7 січня. Пан Володимир опирається у прогнозах також на інші народні прикмети.  Раніше Інформатор писав, якою буде зима в Україні. Богдан Зосимчук

Народний синоптик розповів, коли розпочнеться бабине літо

Читать на русском

У жовтні тепла суха погода на більшості території України запанує лише на кілька днів, принаймні про це свідчать прикмети

Читать на русском
Народний синоптик розповів, коли розпочнеться бабине літо

У жовтні тепла суха погода на більшості території України запанує лише на кілька днів, принаймні про це свідчать прикмети

Інформатор попросив відомого народного синоптика Володимира Деркача з містечка Камінь-Каширський на Волині поділитися своїми прогнозами щодо погоди у жовтні. На жаль, вони невтішні, адже бабине літо під питанням. Чому так відбувається?

Інформатор уже повідомляв, що гідрометцентр обіцяє відносно теплий, хоча й дощовий вересень. Подібна погода буде й упродовж другого місяця осені. 

Якщо вірити народним прикметам, середня температура на початку жовтня буде такою ж, як і у вересні. Наприкінці першої декади місяця варто очікувати потепління. Але тепла погода встановиться в Україні ненадовго — до свята Покрови (14 жовтня). Якщо “бабине літо” взагалі настане, то воно прийде саме в цей проміжок часу.  

"Після свята почне заходити холодне повітря, зросте ймовірність опадів. Та все ж у третій декаді варто очікувати десь на три відносно теплих і погожих  дні", — каже пан Володимир. 

Що відомо про народного синоптика?

Володимир Деркач перейняв методи прогнозу погоди у відомого письменника та журналіста, теж волинянина, Володимира Лиса. Виняткове значення у його передбаченнях відіграє спостереження за погодою в період від 25 грудня до 7 січня. Пан Володимир опирається у прогнозах також на інші народні прикмети. 

Раніше Інформатор писав, якою буде зима в Україні.

Богдан Зосимчук

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.