Головна
Україна
Події
12:07, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

"ПриватБанк" продовжує відновлення мережі у звільнених від окупації територіях Харківської області. У пятиницю, 30 вересня у Золочеві відкрили відділення банку. Невдовзі запрацюють банкомати та сервіс для терміналів "Готівка на касі". Про це повідомили у пресслужбі банку.  Раніше відновили обслуговування клієнтів на деокупованій території Харківщини відділення "ПриватБанку" в Барвінковому та Дергачах.  "ПриватБанк" відновив роботу відділення у деокупованому Золочеві", - йдеться у повідомлені.  У Золочеві працює відділення за адресою Центральна 44 А. Перерва в касі: з 13:00 до 14:00, графік роботи з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 16:00. Субота та неділя — вихідні дні. Детальну інформацію, як працює "ПриватБанк "в умовах воєнного стану, та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням. Графік роботи відділення у Золочеві Незабаром "ПриватБанк" відновить роботу своїх відділень у Балаклії та Шевченковому.  Відновлення роботи "ПриватБанку" на Харківщині Допомога для мешканців деокупованих територій Харківщини На Харківщині стартував пілотний проєкт: мешканці звільнених територій отримують разову грошову допомогу в розмірі 1 200 гривень. Перелік осіб складає відповідна тергромада й передає ОВА. Виплати проводить "Укрпошта". Всього планується виплатити допомогу майже 200 тисячам осіб. В разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста та інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування. Що цьому передувало  Завдяки українському контрнаступу в Харківській області вдалося звільнити від російської окупації більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей. У звільнених містах і селах займаються відновленням зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінуванням територій, доставленням соціальних виплат, наданням гуманітарної допомоги. Відкриваються магазини, лікарні, банки та відділення пошти. Про відновлення роботи "Нової пошти" читайте тут. Нагадаємо, в Ізюмі знайшли ще два масові поховання з сотнями людей. Крім того, на окупованих територіях України росіяни вручають повістки і змушують людей голосувати у фейковому референдумі.  Також Інформатор писав, скільки територій Харківської області замінували окупанти.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

"ПриватБанк" відновлює роботу на деокупованих територіях: ще одне відділення запрацювало на Харківщині

Читать на русском

Воно працюватиме з понеділка по п'ятницю

Читать на русском
"ПриватБанк" відновлює роботу на деокупованих територіях: ще одне відділення запрацювало на Харківщині

Воно працюватиме з понеділка по п'ятницю

"ПриватБанк" продовжує відновлення мережі у звільнених від окупації територіях Харківської області. У пятиницю, 30 вересня у Золочеві відкрили відділення банку. Невдовзі запрацюють банкомати та сервіс для терміналів "Готівка на касі".

Про це повідомили у пресслужбі банку.  Раніше відновили обслуговування клієнтів на деокупованій території Харківщини відділення "ПриватБанку" в Барвінковому та Дергачах. 

"ПриватБанк" відновив роботу відділення у деокупованому Золочеві", - йдеться у повідомлені. 

У Золочеві працює відділення за адресою Центральна 44 А. Перерва в касі: з 13:00 до 14:00, графік роботи з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 16:00. Субота та неділя — вихідні дні. Детальну інформацію, як працює "ПриватБанк "в умовах воєнного стану, та мапу працюючих АТМ (банкоматів) можна дізнатись за посиланням.

Графік роботи відділення у Золочеві

Незабаром "ПриватБанк" відновить роботу своїх відділень у Балаклії та Шевченковому. 

Відновлення роботи "ПриватБанку" на Харківщині

Допомога для мешканців деокупованих територій Харківщини

На Харківщині стартував пілотний проєкт: мешканці звільнених територій отримують разову грошову допомогу в розмірі 1 200 гривень. Перелік осіб складає відповідна тергромада й передає ОВА. Виплати проводить "Укрпошта". Всього планується виплатити допомогу майже 200 тисячам осіб. В разі потреби Міжнародний Комітет Червоного Хреста та інші партнери Товариства Червоного Хреста України обіцяють забезпечити необхідний обсяг додаткового фінансування.

Що цьому передувало 

Завдяки українському контрнаступу в Харківській області вдалося звільнити від російської окупації більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей. У звільнених містах і селах займаються відновленням зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінуванням територій, доставленням соціальних виплат, наданням гуманітарної допомоги. Відкриваються магазини, лікарні, банки та відділення пошти. Про відновлення роботи "Нової пошти" читайте тут.

Нагадаємо, в Ізюмі знайшли ще два масові поховання з сотнями людей. Крім того, на окупованих територіях України росіяни вручають повістки і змушують людей голосувати у фейковому референдумі. 

Також Інформатор писав, скільки територій Харківської області замінували окупанти. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.