"Нова пошта" відновила роботу в деокупованих містах та селах Харківщини

Читать на русском

"Нова пошта" вже працює у Балаклії, Ізюмі та Чугуєві

Читать на русском
"Нова пошта" відновила роботу в деокупованих містах та селах Харківщини

"Нова пошта" вже працює у Балаклії, Ізюмі та Чугуєві

"Нова пошта" поступово відновлює свою роботу на деокупованих територіях Харківщини. Відділення та пункти видачі відкрились у 16 містах та селах.  У мешканців з'явилася можливість замовляти найнеобхідніші речі та отримувати посилки. 

Про це повідомляє пресслужба компанії. Відділення та пункти видачі відкрились у: Малинівці, Чкаловському, Золочеві, Кочетку, Ватутіному, Геніївці, Скрипаях та Шелудьківці. Мобільні відділення у: Одноробівці, Івашках, Лютівці, Олександрівці, Рясному, Цапівці, Коробочкиному та Печенігах.

Графік роботи відділень

  • У Малинівці по вул. 1-го Травня, 10 відкрито поштове відділення до 1 000 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу з 15:00 до 18:00. 
  • У Чкаловському по вул. Миру, 2а відкрито поштове відділення до 1 000 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу з 15:00 до 17:00. 
  • У Золочеві відкрито поштове відділення по вулиці 1 Травня, 2а до 100 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00. 
  • У Кочетку відкрито поштове відділення по вул. Чугуївська, 70 до 30 кг.  Воно працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 15:00. 
  • У Ватутіному відкрито поштове відділення по вул. Станційна, 14 до 30 кг.  Воно працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 15:00. 
  • У Геніївці відкрито поштове відділення по вул. Вільховатка, 1 до 30 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 16:00.  
  • У Скрипаях відкрито поштове відділення по вул. Широка, 92 до 30 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00.  
  • У Шелудьківці відкрито поштове відділення по вул. Дружби, 155-А до 30 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 18:00.  

Зазначається, що у мобільних відділеннях послуги з доставки можна оплатити лише онлайн через додаток "Нової пошти". Такі відділення зараз не приймають готівку. Більше інформації про роботу та графік відділень шукайте тут

Що цьому передувало 

Завдяки українському контрнаступу в Харківській області вдалося звільнити від російської окупації більше 300 населених пунктів і близько 150 тисяч наших людей. У звільнених містах і селах займаються відновленням зруйнованої критичної інфраструктури (електро-, газо-, теплопостачання, зв’язку, ремонту житлового фонду), розмінуванням територій, доставленням соціальних виплат, наданням гуманітарної допомоги. Відкриваються магазини, лікарні, банки та відділення пошти. 

Нагадаємо, в Ізюмі знайшли ще два масові поховання з сотнями людей. Крім того, на окупованих територіях України росіяни вручають повістки і змушують людей голосувати у фейковому референдумі. 

Також Інформатор писав, скільки територій Харківської області замінували окупанти. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.