“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Клієнти масово скаржаться на несправедливий обмінний курс
Українці почали масово скаржитись на те, що державний ПриватБанк продовжує видавати старі долари до 2006 року випуску. При цьому обмінники такі купюри приймають по невигідному та заниженому курсу - на відміну від більш нових банкнот.
Про це повідомляє портал "Мінфін". Користувачі лютують через таку несправедливість. У коментарях підкреслюють, що Національному банку України (НБУ) вже надходили офіційні скарги на таку політику ПриватБанку. Втім, регулятор ніяк не відреагував на дану проблему.
"Банк продовжує видавати... купюри старого зразку до 2006 року... Однак на валютному ринку України реалії такі, що білі долари в обмінниках приймають по значно нижчому курсу, ніж нові купюри зразку після 2006 року. Я скаржився регулятору... однак ніякого рішення питання від НБУ нема... По факту НБУ не регулює валютний ринок в Україні", - обурюється один з клієнтів ПриватБанку.
Також користувач підкреслює, що курс в самому банку також значно нижчий за ринковий. Таким чином, обмінювати валюту в Приваті дуже невигідно для пересічних громадян.
У відповідь на обурення українців ПриватБанк відповів, що відділення видають як купюри, прийняті та перевірені касиром при проведенні операцій, так і купюри, надані інкасацією до банку, які також попередньо пройшли додаткову перевірку.
"Під час видачі пропонуються платіжні купюри. Всі банки працюють з доларами нового і старого зразків Зазначимо, що банкноти доларів США, які були емітовані з 1996 по 2013 рік, знаходяться в обігу в Україні і виведення з обігу таких банкнот не заплановано найближчим часом... Якщо ви не задоволені станом купюри, ви можете відмовитися її приймати", - повідомляють представники банку.
Раніше ми публікували прогноз економіста Олександра Охріменка щодо обмінного курсу гривні до долара. "Інформатор" також повідомляв, що ПриватБанк є одним з лідерів по кредитуванню українського бізнесу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.