Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В Антарктиці на українській науковій станції з'явилися перші в цьому сезоні дитинчата тюленів
18 вересня, на українській антарктичній станції Академіка Вернадського народилися тюленятка. Їх двоє - хлопчик та дівчинка. Тепер науковці мізкують як назвати малечу. Для цього навіть оголосили конкурс імен для новонароджених.
Про це пише Національний антарктичний науковий центр.
"Ми вирішили запропонувати нашим підписникам у Фейсбуці придумати ім'я для дівчинки, а в Інстаграмі – для хлопчика." - зазначили в пості.
Серед вже запропонованих імен є такі як: Верник та Вернада, Джавеліна та Байрактар, Чорнобаївка й Азов, а також звичні – Степан, Зоря, Кузя, Соня, Вікторія та інші.
Свої варіанти можна надсилати до п'ятниці, 23 вересня. Їх збирають в коментарях під дописами. Команда 27-мої Української антарктичної експедиції обіцяє підбити підсумки конкурсу вже цими вихідними. А в НАНЦ додають, авторам найкреативніших імен дістануться навіть маленькі призи.
Нагадаємо, тюленята Ведделла з'явилися на різних островах. Перше – на острові Вінтер, а друге біля острова Скуа, що в Антарктиці. Новонароджені тюлені вже важать 25-30 кілограмів, в довжину 1,3 м, а коли стають дорослими, їхня вага може сягнути близько 400 кг.
Після народження самка виготовує дитинча протягом 2-х місяців. Щодня їхня вага зростає на 6-7 кг. Після періоду вигодовування тюлені починають самостійне життя. Живуть ці тварини до 20 років.
Раніше, Інформатор писав, про те, куди на зиму діваються пухнастики з Антарктики.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.