Головна
Світ
03:58, 26 Березня
Информатор UA

Интро

Звичайно, Україна дала добро на порятунок громадян, котрі опинилися у пастці через рашистів. Президент Франції під час пресконференції оголосив про те, що вони разом із Грецією та Туреччиною організовують гуманітарну операцію з евакуації мешканців Маріуполя. Поки що конкретних подробиць про ініціативу немає. За даними, операцію вже обговорювали з мером Маріуполя. Також добро на таку ініціативу дав і Володимир Зеленський, і Україна також братиме участь у порятунку мешканців міста. Очевидно, що головною проблемою ще залишаються рашисти. Як повідомив Еммануель Макрон, попереду ще переговори з рф. У наступні 48 години президент Франції збирається провести розмову з путіним, щоб обговорити деталі евакуації. Що з цього вийде, якщо хоч щось вийде – залишається лише гадати. Нагадаємо, що за словами Кулеби, поки що немає жодного консенсусу в переговорах – росія дотримується ультиматумів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про проведення гуманітарної операції з евакуації Маріуполя

Читать на русском

Її організують разом із Туреччиною та Грецією

Читать на русском
Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про проведення гуманітарної операції з евакуації Маріуполя

Її організують разом із Туреччиною та Грецією

Звичайно, Україна дала добро на порятунок громадян, котрі опинилися у пастці через рашистів.

Президент Франції під час пресконференції оголосив про те, що вони разом із Грецією та Туреччиною організовують гуманітарну операцію з евакуації мешканців Маріуполя. Поки що конкретних подробиць про ініціативу немає.

За даними, операцію вже обговорювали з мером Маріуполя. Також добро на таку ініціативу дав і Володимир Зеленський, і Україна також братиме участь у порятунку мешканців міста.

Очевидно, що головною проблемою ще залишаються рашисти. Як повідомив Еммануель Макрон, попереду ще переговори з рф. У наступні 48 години президент Франції збирається провести розмову з путіним, щоб обговорити деталі евакуації. Що з цього вийде, якщо хоч щось вийде – залишається лише гадати.

Нагадаємо, що за словами Кулеби, поки що немає жодного консенсусу в переговорах – росія дотримується ультиматумів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.