“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Військові зробили заяву
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян вважає, що заява Генерального штабу збройних сил країни із закликом про його відставку є спробою військового перевороту.
Як передає Інформатор,про це Пашинін написав у Facebook .
"Розглядаю заяву Генерального штабу як спробу військового перевороту. Я запрошую всіх наших прихильників на площу Республіки прямо зараз. Я звернуся до громадськості в прямому ефірі в найближчому майбутньому", - зазначив він.
Крім того, він анонсував звернення до народу в прямому ефірі.
Пізніше прямому ефірі у Facebook Пашинян звільнив главу Генштабу ВС Вірменії Оніка Гаспаряна, який зажадав відставки уряду.
У заяві військових йдеться, що прем'єр-міністр Вірменії і уряд більше не здатні приймати адекватних рішень в нинішній доленосний та кризовий момент.
"Збройні сили Вірменії довгий час терпляче зносили нападки чинної влади проти армії, проте всьому є межа. Збройні сили Вірменії з честю виконали свій обов'язок, пліч-о-пліч з народом билися з ворогом. Неефективне управління чинної влади і серйозні помилки у зовнішній політиці привели країну на грань загибелі", - йдеться в заяві.
Виходячи з ситуації, що склалася, Збройні сили вимагають відставки прем'єр-міністра і уряду, одночасно застерігають від застосування сили проти народу, чиї сини загинули, захищаючи Батьківщину. Армія завжди була з народом, як і народ - з армією, відзначають автори.
Нагадаємо, що вранці 27 вересня в Карабасі розпочалися бойові дії. В ході боїв використовувалися важка артилерія, танки та авіація. Під час збройного конфлікту з Азербайджаном з 27 вересня по 9 листопада Вірменія втратила більше 2,4 тисяч військовослужбовців, які загинули або пропали безвісти. В Азербайджані в боях загинуло 2,8 тисячі військових. Понад 1,2 тисяч були поранені та проходять лікування в госпіталях. Ще близько сотні вважаються зниклими без вести.
Конфлікт в Карабасі закінчився підписанням угоди про припинення вогню за посередництва Росії. 9 листопада президент РФ Володимир Путін, президент Азербайджану Ільхам Алієв і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підписали спільну заяву про повне припинення військових дій в Нагірному Карабасі.
Перемогу здобув Азербайджан - він отримав контроль над майже половиною території, яку раніше контролювала невизнана Нагірно-Карабахська Республіка. Згідно з домовленостями, азербайджанська і вірменська сторони зупиняються на зайнятих позиціях, а в регіоні будуть розміщені російські миротворці.
Також Інформатор писав, що 130 тисяч мирних жителів покинули свої будинки під час боїв в Нагірному Карабасі .