"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Військові зробили заяву
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян вважає, що заява Генерального штабу збройних сил країни із закликом про його відставку є спробою військового перевороту.
Як передає Інформатор,про це Пашинін написав у Facebook .
"Розглядаю заяву Генерального штабу як спробу військового перевороту. Я запрошую всіх наших прихильників на площу Республіки прямо зараз. Я звернуся до громадськості в прямому ефірі в найближчому майбутньому", - зазначив він.
Крім того, він анонсував звернення до народу в прямому ефірі.
Пізніше прямому ефірі у Facebook Пашинян звільнив главу Генштабу ВС Вірменії Оніка Гаспаряна, який зажадав відставки уряду.
У заяві військових йдеться, що прем'єр-міністр Вірменії і уряд більше не здатні приймати адекватних рішень в нинішній доленосний та кризовий момент.
"Збройні сили Вірменії довгий час терпляче зносили нападки чинної влади проти армії, проте всьому є межа. Збройні сили Вірменії з честю виконали свій обов'язок, пліч-о-пліч з народом билися з ворогом. Неефективне управління чинної влади і серйозні помилки у зовнішній політиці привели країну на грань загибелі", - йдеться в заяві.
Виходячи з ситуації, що склалася, Збройні сили вимагають відставки прем'єр-міністра і уряду, одночасно застерігають від застосування сили проти народу, чиї сини загинули, захищаючи Батьківщину. Армія завжди була з народом, як і народ - з армією, відзначають автори.
Нагадаємо, що вранці 27 вересня в Карабасі розпочалися бойові дії. В ході боїв використовувалися важка артилерія, танки та авіація. Під час збройного конфлікту з Азербайджаном з 27 вересня по 9 листопада Вірменія втратила більше 2,4 тисяч військовослужбовців, які загинули або пропали безвісти. В Азербайджані в боях загинуло 2,8 тисячі військових. Понад 1,2 тисяч були поранені та проходять лікування в госпіталях. Ще близько сотні вважаються зниклими без вести.
Конфлікт в Карабасі закінчився підписанням угоди про припинення вогню за посередництва Росії. 9 листопада президент РФ Володимир Путін, президент Азербайджану Ільхам Алієв і прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян підписали спільну заяву про повне припинення військових дій в Нагірному Карабасі.
Перемогу здобув Азербайджан - він отримав контроль над майже половиною території, яку раніше контролювала невизнана Нагірно-Карабахська Республіка. Згідно з домовленостями, азербайджанська і вірменська сторони зупиняються на зайнятих позиціях, а в регіоні будуть розміщені російські миротворці.
Також Інформатор писав, що 130 тисяч мирних жителів покинули свої будинки під час боїв в Нагірному Карабасі .