Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Він один з перших серед європейських лідерів ухвалив рішення надавати допомогу Україні
Як пише Sunday Times з посиланням на свої джерела у правлячій Консервативній партії Великобританії, у середу, 8 червня, пройде голосування щодо вотуму довіри прем'єр-міністрові Борису Джонсону. Британський оглядач Пол Гудман у свою чергу вказує понеділок, 6 червня, днем історичного голосування.
Інформатор вирішив розібратися, чому один з головних друзів України може позбутися посади.
За даними Sunday Times, листи з відповідним запитом подало щонайменше 54 депутати від консерваторів. І хоча процедура є таємницею, 28 депутати вже оголосили про це публічно, закликавши Джонсона добровільно піти у відставку.
Проблеми у британського прем'єра виникли кілька місяців тому, через скандал Partygate. Прем'єра звинувачували в організації вечірок із алкоголем під час пандемії COVID-19, коли такі збори були заборонені по всій країні. Британці не схвалили такої поведінки. Згідно з опитуванням ConservativeHome, рейтинг задоволеності британців роботою прем'єра становить мінус 15 пунктів. Сам Джонсон стверджує, що йому соромно, але він відмовляється йти з посади.
На думку Пола Гудмана, уряд зробив усе, щоб провести голосування якнайшвидше. На їхню думку, це дозволить не допустити посилення настрою проти Бориса Джонсона серед депутатів-консерваторів. "До кінця дня ми побачимо, наскільки цей розрахунок вірний. У будь-якому разі, у нас обов'язково буде результат", - пише Пол Гудман.
Провал вотуму довіри призведе до відставки прем'єра. При цьому ВВС переконує, що голосів для відставки Джонсона може не набратися. У цьому випадку нові вотуми довіри проти нього стануть неможливими протягом року.
Якщо відставка стане реальністю, Джонсон може ініціювати нові вибори, пише заступник головного редактора ConservativeHome Генрі Хіл. На думку аналітика, за їхніми підсумками консерватори можуть набрати менше голосів, ніж зараз. І це може зупинити їхнє бажання усунути прем'єра з посади.
Ольга Палій