“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Розмова політиків тривала близько 50 хвилин
Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху провів телефонну розмову з російський диктатором володимиром путіном. Вона відбулася у неділю, 10 грудня. Для цього він перервав засідання свого уряду.
Про це повідомляють ізраїльські видання Haaretz та The times of Israel. Водночас офіційного підтвердження цієї інформації наразі немає.
“Прем'єр-міністр Беньямін Нетаньяху покинув засідання кабінету міністрів, яке відбулося в неділю вранці, щоб поговорити з президентом росії володимиром путіним, і повернувся лише в кінці засідання”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що розмова тривала близько 50 хвилин. Ізраїльська журналістка Морія Асраф із посиланням на власні джерела заявила, що Нетаньяху висловив путіну невдоволення через зростання співпраці між рф та Іраном. Крім того, він сказав, що незадоволений позицією росії щодо Ізраїля у війні проти ХАМАС.
“Якби на росію напали, як на Ізраїль, вона відреагувала б набагато жорсткіше”, – саме так, за словами журналістки, міг звернутися Нетаньяху.
Водночас прем’єр Ізраїлю подякував диктатору за зусилля у звільнення ізраїльсько-російського громадянина минулого тижня. Відомо, що це була вже друга розмова після того, як терористи ХАМАС напали на Ізраїль восени цього року. Перша відбулася ще 16 жовтня.
Після перемир’я, під час якого відбувся обмін полоненими, військові дії поновились із більшою силою. ЗС Ізраїлю оголосили про третій етап наземної операції, сконцентрувавши удар на місті Хан-Юніс — найбільшому населеному пункті на півдні Сектору Гази. Ізраїльські військові розмірковують над тим, аби затопити тунелі ХАМАСу, які є своєрідною підземною фортецею терористів.
За час бойових дій знищено понад 7000 представників терористичної організації. Єрусалим має намір вести операцію далі, аж доки не буде остаточно знищено ХАМАС.
Також у результаті бойових дій у Секторі Гази за суботу, 9 грудня, Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛу) здалася в полон рекордна кількість палестинських терористів. Вони дезорієнтовані й заявляють, що командування втратило здатність тверезо оцінювати ситуацію. Полонені розкривають дані про об’єкти ХАМАСу в Секторі Гази.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.